Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/22/2011 09:04:00

başladın mı diyete fatoş?

11/22/2011 09:08:00

diyetle ilgili tüm bilgileri edindim fakat başlayamadım kısmetse başlıcam..her bilgi en ufak detayına kadar var beynimde bakalım işe yarıcakmı bende:)

11/22/2011 09:20:00

o zamannnn hemen sen de bize katıl. bizim ikinci günümüz.

11/22/2011 09:21:00

yarın başlıyorum..iki gündür neler yaptınız neler denediniz ben yumurta hiç yemem yumurtasız tarifler varmı yulaf kepeğide iğrenç birşey

11/22/2011 09:21:00

Bugün itibariyle ben de başladım.sabah yulaf kepeği,yumurta ve peynirle omlet tarzı bir şey yaptım.fena olmadı.

11/22/2011 09:28:00

valla ben yulaf ezmesi bulabildim şimdilik onu da sütle karıştırıp yağsız tavaya attım. tadı çok kötü değildi
yanına da haşlanmış yumurta yedim ama yumurtasız kalkamazsın bu işin üstesinde. çünkü sabahları yiyebleceğin başka bir şey yok
artık kaç gün atak yapacaksan ona göre 4-5 gün dayanacaksın :(

11/22/2011 09:29:00

kilonu da yazıyorsun emine, kaçmak yok  :)

11/22/2011 09:35:00

yarın başlıyorum..iki gündür neler yaptınız neler denediniz ben yumurta hiç yemem yumurtasız tarifler varmı yulaf kepeğide iğrenç birşey

fatoş.. daha denemediğin bir şey için bu şekilde önyargıyla başlarsan bu işin sonu gelmez ben sana söyleyeyim :)))

11/22/2011 09:38:00

fatoş.. daha denemediğin bir şey için bu şekilde önyargıyla başlarsan bu işin sonu gelmez ben sana söyleyeyim :)))

11/22/2011 09:40:00

Sahra senden beklemiyordum valla bravo.

Fatos senden hiç bekleyemiyorum. Aylardır her türlü diyet ilac vs. hepsini arastırdın . Kızım sarsıl ve kendine gel artık yaaa.. Verde kurtul su kiloları ..

Haydi haydi hep beraber .. bende cozmayacagım bu sefer 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...