Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/23/2011 09:12:00

sağolasın sahra:)daha yol uzun

11/23/2011 09:21:00

benim boyun 163-164 arası bir şey
ama ben çok zayıf olma taraftarı değilim. hedefimi çok yüksek tutmuyorum da denebilir
65 kilo olsam mesela süper olur
73.3-65: 8.3 kilo fazlam var

11/23/2011 09:22:00

nil atakta irademi yedim tatlı niyetine :))) seyirde de tek çatal alıp bıraktım onu yapabilmek için de "bunca gündür yemedin ve kilo verdin, şu tatlı için mi başa döneceksin?" dedim kendime

11/23/2011 09:23:00

nil yeminle sopalıksın hee:))

11/23/2011 09:23:00

ozgenin cevabı: yemiyorum. yani en azından bugüne kadar yemedim. fransa gezisinden bir yudum şarap içmeden bir çatal tatlı yemeden döndüm.

canım çekmiyor mu, deli gibi hemde...bir bardak buz gibi roze için neler vermezdim. ama yapmadım. tercihimi o kadehi daha sonra içmek için kullandım.

dışarıda buluşmalara mumkun mertebe tok gittim. sütlü nescafe veya cola zero ya sığındım.

kolay olduğunu kimse soylemedi ki. bir sabah uyanıp istediğimiz kiloda olamıyoruz maalesef.

Onumde bir iş seyahati var ve yüksek ihtimalle aksayacak dukan. elimden geldiğince sebze protein ile devam edeceğim. karbonhidratlardan uzak durmaya çalışacağım. Çok kasmayacağım ama. dönünce 2 -3 gun atak yapıp devam edeceğim.

11/23/2011 09:25:00

Nil harikasın.nasıl vefalı bir dost ne ince bir kişiliksin sen böyle yahu :)))

11/23/2011 09:28:00

kızlar bu nil ve leyla'yı yasaklamalı..

gruplara girmek yasaklanmalı diye bi mail atıcam damlaya:))

11/23/2011 09:34:00

Yok bebeim tamamen ruhuna hitap ettiydim ama sen direk dötle bağdaştırdın olayı. :))
Jülide hanım rahatsız mı ettim.dukan olayına girdiğinizden beri anca burada görüşebiliyoruz napalım :P
 ya kızlar dukanda lahana suyu demiyomu gerçekten yağları eritiyo o.

11/23/2011 09:36:00

leyla hanım yüz vermiyorsunuz ne yapayım:))

bu arada;
ALLAH RIZASI İÇİN BİRİSİ BANA ELMA KROM ÇAYINDAN ALSIN, GÖNDERSİN. YAHU BAKMADIĞIM YER KALMADI, AKŞAM SON OLARAK MİGROSA BAKACAM.. ORADA DA YOKSA, ŞİRKETTEN İSTEYECEM YAA.. :((((

11/23/2011 09:37:00

bence en önemli nokta: DİYET PSİKOZUNDAN ÇIKIN!!!

bunu sağlığınız için yapıyorsunuz, başkalarının ne yiyip ne yemediği sizi hiç ama hiç ilgilendirmez (ki o çirozlar siz künefe götürürken tek çatal alıp bırakıyordu ve bunun için size laf da atmıyordu)...

ayna ve kendinizle işiniz... 4 gün sebze yiyemiyorsunuz... vaaaaah vahhhhhh!!! zehir olsa yutulur yahu 4 gün dediğiniz nedir bir düşünün allah aşkına

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...