Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/23/2011 09:38:00

Yüz mü vardı Jülide hanım 1 haftadır yatıyoruz evde.ölsek haberiniz olmayacak.Bi tutturmuşsunuz dukanda dukan.

11/23/2011 09:40:00

Bige hastayım motivasyonuna benide tatlı konusunda şööle motive etsende bende ufak ufak tatlı yesem şu şeker olayından kurtulsam.

11/23/2011 09:40:00

ay bige ağzına sağlık.

sürekli bir şikayet yakınma durumundasınız. bu işi KENDİNİZ için yapıyorsunuz.

yok canım istedi, ay tatlı yemezsem ne olacak, ay soyle derken bu işin içinden çıkılmaz.

hiç mi oruç tutmadınız? ne olur iki iki üç ay karbonhidrat yemeseniz? yedik de ne oldu?

kızdım da biraz bu ruh haline ben.

11/23/2011 09:42:00

Bir manken kim bilmiyorum demiş ki;

Hiç bir şey zayıf olmak kadar lezzetli değil.....demiş:)))

11/23/2011 09:44:00

ciddi ayar yedik yalnız

11/23/2011 09:47:00

Bu diyet hata kaldırmıyor bence , belki ilerki dönemlerde ufak tölereleri olabilir ama ben kendi tecrübem dahilinde öyle gördüm.

Bastan ufak bir kacamak yapsam gibi yaklasımla baslayacaklar hiç baslamasın daha iyi. Emekleriniz heba olur .. O yüzden tatlıya meyveye dayanamayan bünyeler bence dr kontrolünde bunlarında yeralabildiği br diyete girsinler derim ben .

Dukanda basarı kararlılıkla oluyor . Dün gece hayatımda ilk kez basarı ile yaptıgım ve güya Ela için yaptıgım , tadına bakayım diye yeyip kendimi durduramadıgım( muhtesem olmuş:) )  3 pogaca kıcıma girmiş bulunuyor bu sabah, moralim bozuk , sustum o yüzden bugün . Ben ettim siz etmeyin bacılar ..

Neyse allahtan bu sabah kocamıda soktum diyete , bakalım bu hafta nasıl gidecek , 2 kişi daha kolay . 

11/23/2011 09:52:00

sahra evet fecii ayar yedik:)))

tamam lan susuyoruz, şikayet yok.. gaz vermeye devam edin, elimizi bırakmayın kızım:))

hayat 3 tane pogaça mı; yuhhhhh:))

11/23/2011 09:52:00

Yulaf kepeginin tadini sevmeyenlere bir oneri, sutas meyveli light yogurdun icine katin, hic ama hic tadi gelmiyor :)

11/23/2011 09:56:00

:))

hadi o zaman. şikayet etmeden devam. 3 ay sonra istediğiniz kıyafetleri giyip kendinizi çok daha iyi hissetmeye başladığınızda o tatlılar vs hiiç gelmeyecek aklınıza...

11/23/2011 09:57:00

hayat en büyük tuzak "bir kereden bir şey olmaz" tuzağı.

bir kereden pek çok şey oluyor maalesef. öncelikle bir kere de kalamıyorsun. iradeni ağır teste sokuyorsun.

bundan sonrası için bırak eloş yesin. ya da kızlara götür. mesela yeliz yesin :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...