Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/23/2011 09:59:00

yersiniz valla... sanki dünyanın sonu gelmiş bir diyete girip "yiyemiyorum" sızlanmalarına, bir de çocuk "yüzünden" yorgunum konusunda aralıksız (hepimiz yapıyoruz ama sistematik yapanları kastediyorum) bıdıbıdılarına katlanamıyorum ben

diyete giriyorsan yiyemezsin kural basit..hamama girdiğinde terleyeceğin kadar aşikar

çocuk yapıyorsan yorulacak ve bunu da çocuğa karşı göstermeyeceksin 2x2=4se, bu da böyle

11/23/2011 10:00:00

Hahah di mi, bence de Yeliz yesin , Eliflerde yiyebilir , pişicicler :)) 

Yok abi yılbasına kadar bozmak yok .... Resmen gecen haftanın emeklerini heba ettim , salak ben .

Jüjüm pogacalar minikti güya , ama aksam 10 da yiyince sabaha tartıda şok yaşıyorsun . Bugün bol su , aksamada 45 dakika kosu bandı cezası veriyorum kendime .. Ceza diyorum cünkü hiç sevmiyorum koşmayıda..

11/23/2011 10:07:00

BİGE, ÇOK PİS TAŞ YEDİM KAFAMA SAĞOL YAVRUM..

11/23/2011 10:10:00

kızlar yaa ben şimcik light ton balığı aldım, yanına  ayran veya yoğurt olur mu//

balık ve yoğurt anlamında

11/23/2011 10:20:00

olur julide.

afiyet olsun.

11/23/2011 10:43:00

davık ızgara yemeye kacarrrr

11/23/2011 11:05:00

kızlar azarı yedik ama söylemeden edemiycem

acayip midem bulanıyor. bugün 3.gün ve ben kusmazsam iyidir yani :((

akşama hayat ın verdiği atak çorbasından yapıcam. yoksa ben yarın yerimden bile kalkamam.

hani şu 7 gün 10 gün ataka yapanlar var yaa. ellerinizden öpüyorum

11/23/2011 11:10:00

sapla samanı karıştırmayın azarı fiziksel yakınmalar için yemediniz yutkunduğunuz yemekler için yediniz ;)

mide bulantısı ilginç.. başa gelmeyince halden anlaşılmaz tabii neden olmuş olabilir ki... işyerinin mutfağı varsa nane limon kaynattırsan?

11/23/2011 11:14:00

canım biraz önce haşlama tavuk yedim. abi her lokmada midem kalktı. üstelik yanında ayran olmasına rağmen :(   yiyebilsem yerim iştahım azaldı zaten. irademi koruyup sapıtmam ama midem bulanıyor yaaa
akşama et yiyeceğimi düşünmek delirtiyor beni. o yüzden hayat ın verdiği çorba tarifini deniycem

11/23/2011 11:19:00

haşlama tavuk hele de soğuksa beni de kötü ediyor, tadını sevmiyorum haklısın valla

yayla çorbasından mı bahsediyoruz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...