Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/23/2011 11:21:00

hmm evet
yulafla yapılan yoğurtlu bir çorba var ya ondan bahsediyorum

11/23/2011 11:24:00

bir d eben başlasama ama başlayacağım inş

11/23/2011 11:51:00

Eve gittik ögle arası , tavuklar yagsız tavada olurken öte yanda kettleda su ısıttım hemen ayran gibi birsey hazırlayıp içine biraz yulaf kepegi tuz ve nane koyup 1-2 tasım kaynattım . Cakma yayla corbası ve tavukla full doymus vaziyette ofise döndüm

11/23/2011 11:57:00

Dün tavuk-domates-bezelye yemek yapmıştım, mmm harika olmuş. Tavsiye ederim, tabi sp günlerind. Benim bugün p günüm, ne yesem yaaaa p günlerinden çok sıkıldııım.

11/23/2011 11:59:00

Fırında tavuğum vardı unutmuşum onu, yanında yoğurtla yiyim bari. Sebze günlerinde inanılmaz mutlu oluyorum, protein günlerinde de böyle bunalıma giriyorum resmen.

11/23/2011 12:05:00

Ayşegül seni mutsuz edeceğim ama bezelye yasak bu dukan amca diyetinde. Nişastalıymış diye olmaz diyor :(

11/23/2011 12:28:00

sabah haşlanmış yumurta peynir ve domates biber ve lordan yapılmış mini salata yedim.

arada bir diet cola içtim ve yine domates-salatalık dil peyniri yedim.

şimdi tavuklu peynirli salatamı yiyorum

bir de bende oyle haşlanmış tavuk hiç yiyemedim. dukan çorbası hayatımı kurtardı bir de yoğurt-hardal ve turşuyla yaptığım sosa buladım tavukları. yenebilir oldu.

11/23/2011 12:35:00

Dukan corbası dediğin tavulu kepekli olan degil mi? Ben corba sever olarak degişik corba tarifine ihtiyac duyuyorum. Şimdilik 3 tarifim var yaptıgım. Birde sebze gününde kabaklı sütlü bir corba yaptım yine içine az yulaf ezmeli oda fena olmadı sanki

11/23/2011 12:44:00

yulaf+yoğurtlu olan çorban.
tavuk görmek istemiyorum artık :(

11/23/2011 12:46:00

Okeydir Sahra ..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...