Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/23/2011 14:17:00

light puding i migrosta bulabilirsiniz ama atak döneminde yemeyin durduruyor

11/23/2011 14:18:00

tavuk salatası güzel oluyor kızlar,bu sayede haşlanmış tavuk yiyebildim.Didiklenmiş tavuk,yoğurt,1 adet kornişon turşu ve nane.

ok. ben zati seyir evresi için hazırlıktayım. alana kadar seyire geçmiş olurum zati

Çakma düğün corbası yap sende Jüjükk

11/23/2011 14:27:00

bak bu da olabilir emine güzel olur hatta..

hayat kızım yaa ben çok çok beceriksiz bi hatun, bunları nasıl yaparım bilmiyorum:))

11/23/2011 14:28:00

Gözüm hep burada bugün bana ne oluyosa.Jüjü kadını :P

11/23/2011 14:30:00

Köfte ye o zaman hergün , hahahah:)))

Kızım haslama suyun içine tavuk didiyosun azcık yogurt yumurta karısımını ekliyorsun ,birazda yulaf ezmesi yada kepegi , ne becerisi lazımki bunda.
Valla ben corba sart derim , ızgara ızgara , nereye kadar

11/23/2011 14:31:00

beni mi özledin yavrum:)) adresim bura artık arayan burada bulsun beni:)))

tamam la haşlama yaptığımda deneyeyim bakim..

11/23/2011 15:36:00

Herkese merhaba. Ben 12 eylul de dukana basladim 85.5 kiloydum sabah ac karnina tartildigimda. Ama aslinda o gun tartim 85.5 dedi ama normalde 87 gosteriyordu neyse uzun lafin kisasi 2 ayda 75 oldum. Ama kardesimin esi dogum yaptigi icin annemlerin yanina geldim son 15 gundur kilo veremiyorum bozmadim diyetimi aradaki kucuk bi iki lokmalik kacamaklari saymazsak ama duzenli yemek yiyemiyorum evde bir yeni dogan birde uc yasindaki oglum ounca duzen olmuyor:))
 Herkese girdigi bu yolda basarilar diliyorum ben simla hanimin facedeki Dukan Diyeti Tarfileri sayfasindan bi surur tarif gorup yapiyorum sizede tavsiye ederim. Oncesi sonrasi resimlerden de koyarsak iyice gaza geliriz diye dusunuyorum. Firsatim yok ama olunca koycam foto. Vermem gereken bi 10 kilo daha var ama beni goren inanamiyor. Buda beni acaip mutlu ediyor.

11/23/2011 15:41:00

burçak tarifleri sen de paylaş bacım bizimle..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...