Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/22/2011 09:42:00

hayat :)))

beni endişelendiren tek şey: beyin hücreleri. yani glikoz olmayışı
şimdi benan anlatıyor benim güncellemede.

11/22/2011 09:44:00

Ya aslında bu yulaf kepeginde bir miktar karbonhidrat var 

11/22/2011 09:48:00

hani doyuyorsak, yulaf kepegi hic kullanmasak hayat? kitabi okumadim ama dukan sanki, hic karbonhidrat tuketmeden yasayabilir bir insan, diyordu. yulaf kepeginin sIrrI ne?

11/22/2011 09:50:00

ülkü!!! bağırsak!!! yulaf kepeği şart

11/22/2011 09:51:00

Bu sabah itibariyle 68 kiloyla başladım.Dün akşam meyve ,çikolata vs yedim:)uzun süre yiyemem diye,67lerdeydim genelde, dün akşam tam oldu:)dukan amca da 3 gün atak verdi.

11/22/2011 09:51:00

lif ulku. ama bakacak olursan bende yulaf kepeği yemiyorum bazı günler. hatta ben bulamadım ondan zorlamadım da, 350 gr kıymaya 1,5 yemek kaşığı yulaf ezmesi koyuyorum blender dan geçirip.

11/22/2011 09:54:00

kaç kilo hedefledin ki 3 gün atak verdi
zaten normal kilon

11/22/2011 09:55:00

hm tamam bige. bir de bir fikrimi belirtecegim. mevsimlerdenroma vardi bilir misiniz, burdan bazi arkadaslar da o blogu takip ederek kilo verdi. orda soylenen birsey vardi: vucudu surekli sasirtarak kilo verecegiz. simdi ben atak'taki ani kilo verimini buna bagliyorum. vucut sadece proteine alisik degil, o yuzden kilo veriyor. benim diyetisyenimin de listeleri vardi, 3 gunluk ve 6 gunluk. her 3 gunde ve 6 gunde bir liste degistiriyorduk. protein diyeti de vardi iclerinde. surekli yiyecekleri degistirerek vucudu sasirtiyorduk, etkiliydi. mevsimlerdenromanin taktigi de buydu.. simdi ilginc birsey soyleyecegim, ben 2 gun sadece karbonhidartla beslendim ve o 2 gunde de kilo verdim.

11/22/2011 09:56:00

sagol ozge, lif-bagirsak iliskisi.

11/22/2011 09:56:00

tek besin düzeni evet vücudu her daim salak eder :)))
şimdi yapmaya kalkmayın elbette ama ben bayram öncesi güncellemelerden hatırlayan hatırlar 200gr bitter çikolata kaplı badem yedim!!! öncesinde sonrasında dukana aynen devam ettim ve hakikaten hiçbir şey olmamış gibi verdim kiloyu... bedene gönderdiğiniz sinyaller de önemli

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...