Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/24/2011 13:43:00

yaaa ben bulamadım jüjü onu :((
2 gündür barsaklarım felç :(((
midem kurudu resmen. sigara bile istemiyor canım o derece

11/24/2011 13:46:00

bul kesin kızım, ne bilim işe yarıyor gibi görünüyor.. migroslarda var, başka hiçbiryerde bulamadım ben..

11/24/2011 13:50:00

migrostan aldım ben sahra.Migroslara baksan?

11/24/2011 13:53:00

Kilomu yazmamıştım bugün.Bu sabah tartıda çok şaşırdım tam 66 kiloyum.3. günümdeyim .2 günde 2 kilo.Hiç açlık hissetmiyorum.Bir de ben peynir ve yoğurdu light kullanmıyorum.Bu şekilde bile verebildim.Hızlı kilo verebilirim normalde ama bu kadarını beklemiyordum.

11/24/2011 13:55:00

Ben de kipada buldum. Kipada da var. Ben hala yulaf kepeğinin derdindeyim :) illa internetten sipariş vermek zorunda kaldım artık. Doğalsan sanırım yulaf kepeği üretimini durdumuş. rossmanda var demişti arkadaşlar. Oraya da gittim. Onun düzenli müşterileri var geldiğinde iki günde tükeniyor dediler :(

11/24/2011 13:56:00

Ya ben çok mutsuzum. Ben istediğim gibi kilo veremiyorum sanırım :( Bugün altıncı günüm ilk üç günü ataktı verebildiğim kilo 1.5 :( Motivasyonumu kaybetmemeye çalışıyorum ama daha ne yapabilirim bilmiyorum. Şu lanet olası yulaf kepeği haricinde herşeyi yapıyorum.

Biz aktarda bulduk Rusheim marka yulaf kepeğini.Bitkicilere,aktarlara da bakabilirsiniz.

kizlar sakin sinameki iceren form caylarini uzun sure kullanmayin, netten bakin uzun sureli kullanimlarin cok zararlari, gunde bir bardaktan fazla da icmeyin. (elma kromlunun icinde de sinameki var. bu yuzden etkili zaten, sinameki=mushil)

11/24/2011 13:59:00

Emine bende yogurdu falan light almıyorum , evde ne varsa artık . Yinede veriliyor ..

Dogasanın kepegi gurmenette vardı ama ..
bende bugün 3-4 paket birden sipriş verecegim gurmenete . Rusheim denemedim daha ..

11/24/2011 14:02:00

ust uste 10 gunden fazla kullanmayin hatta. 10 gunu biliyorum da, ne kadar ara verilmeli onu bulamadim henuz. en onemli iki tahribati: • Uzun süreli kullanımında barsak yüzeyinde villus denilen sindirime yardımcı dokuda tahribata yol açar. • Bağırsak tembelliğine yol açabilir.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...