Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/24/2011 14:32:00

hayır vücudun karbonhidrat almasını da sağlıyo

11/24/2011 14:32:00

yulaf kepegi tek basina tadsiz ve tuzsuz kabulum,ama bigenin de dedigi gibi kek,pankek,krep seklinde pisirilince bence lezzetli bile,en azindan su form biskuvi diye aldigimiz tahta kurularindaan cok daaha iyi,bu arada kekin icine tarcin da attim ben(zira acibadem aromam ve toz karanfilim yoktu) inanilmaz guzel oldu,hepsini de bir cirpida yemedim,canim istedikce,acikir gibi oldukca birer isirik aldim,nefsimi korelttim...
yalniz bige panora kipada dun itibariyle yulaf kepegi kalmamisti bige,bir ara realde rusym markayi gormustum,esim gidip bakacak,bulursak bilgilendiririm
ha bir de dun aksam panora kipadaydik dukan alisverisi icin,kilolar gittikce kredi kartindan da fazlasiyla gidiyor,sadece dukan alisverisi yaptik ve kasadaki rakami gordugumde gozlerim yuvalarindan firladi:)))

11/24/2011 14:34:00

fırlar tabii yediğin et... ki kendisi teyyare fiyatı :S

11/24/2011 14:38:00

saglik ve ozguvenim geri gelecek,dahasi aynalarla barisacagim,kredi karti dusunsun gerisini:)))
bas agrim ve yorgunluk hissim de bugun itibariyle kayboldu,elimde sadece 250 gr kadar yulaf kepegi kaldi,soyle 3-4 paket bulaabilseydim icim daha rahat olacakti...
baslaamak isteyen arkadaslar,tereddut etmeyin,mucizevi birsey bu dukan:))))

11/24/2011 14:39:00

arifoğlu var mı yakınında? onlara isim yazdırıyorsun gelince arıyorlar alıyorsun

11/24/2011 14:41:00

yakinlarda var mi hic bilmiyorum ki,kentparktakini gormuslugum var:)))
neyse esim reale de baksin,olmazsa netten siparis ederim ya da kentparka gideriz...

11/24/2011 14:44:00

bi de 365te var yakınsa

11/24/2011 14:47:00

duygu şu yulaf zıkkımını nerelerde kullanıyon bi özetlesene bize..

11/24/2011 14:48:00

keklikpinarindayim ben,yakin sayilir....

11/24/2011 14:55:00

julide,
ben daha atak evresinin 4. gunundeyim,su ana kadar:
1-krep
2-kek
3-pan kek
4-koftede ekmek yerine
5-top kofteli corbanin koftesinde kullandim,
tek basina,sutle karistitrip ya da yogurtla karistirip hic yemedim
sonraki gunlerde tavuk koftesi de yapmayi planliyorum kendisiyle:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...