Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/25/2011 10:29:00

İşe yarar umarım Sahracım.Çok sevindim:)

Benim o konuda sorun yok ama yine de bulantı var dün akşamdan beri.

11/25/2011 10:31:00

emine valla yarınki duruma göre ben dukan amcayı bırakabilirim. eski dr gözetimimdeki diyete başlayabilirim :))

11/25/2011 10:33:00

Aynen sahra böyle giderse yapamayacağım sanırım.Pek heveslenmiştim gerçi ama 2.5 kilo karım oldu:)

11/25/2011 10:35:00

ben de öyle bakıyorum olaya. 2 kilo gitti ama normal diyete dönünce hem birazını geri alacağım hem de bu kadar hızlı bir gidiş olmayacak :(  olsun. haftada bir kilo gitse yine 2 ayda bitiririm inş.

tabii boğazıma hakim olabilirsem

11/25/2011 11:26:00

Ben de çok şükür mide bulantısı falan yok. Bugün SP günüydü. Yalana yalana çoban salata yedim. Normalde yüzüne bakmam :) Dün ilk defa yulaf ezmesiyle krep yaptım. Tadi eh işte. Hiç yoktan iyidir diyorum :) Kime tattırdıysam bir yüzü buruşuyor. Haftasonu kek yapacağım kendime tatlandırıcı alıp :) yoksa çekilmez bu diyet gerçekten.

Bir de dukan diyeti tariflerim diye bir sayfa buldum nurturiada. İNanılmaz güzel tarifler var. Onları yapacağım.

11/25/2011 13:34:00

bir bakayım dedim kızlar ne yapmış...super gidiyorsunuz devam...

11/25/2011 19:07:00

sorular kısmında bu bizim içtiğimiz elma kromlu form çayını emzirirken içen varmı diye sorulmuş burdada ben sormak istedim.dukancı arkadaşlar emzirirken elma krom çayı içen varmı ben içmeye başlamıştım zararı varmıdırki acaba ne yapsak içmesekmi

11/25/2011 19:08:00

sorular kısmında bu bizim içtiğimiz elma kromlu form çayını emzirirken içen varmı diye sorulmuş burdada ben sormak istedim.dukancı arkadaşlar emzirirken elma krom çayı içen varmı ben içmeye başlamıştım zararı varmıdırki acaba ne yapsak içmesekmi

11/25/2011 19:11:00

emzirirken asla tavsiye edilmiyor icerdigi bitkiler nedeniyle,bitkilerin mushil etlisi var ve aynen sute geciyor,nacizane hemen cayi birakmanizi oneririm...

11/25/2011 19:49:00

hay allah yaa hiç düşünemedim zararı olabileceğini ne yapıcaz şimdi dukan diyeti zaten mahvetti çay azda olsa işe yaramıştı 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...