Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/25/2011 20:06:00

emzirirken dukan diyeti mi yapıyorsunuz

11/25/2011 20:44:00

Emzirirken dukana guclendirme evresinden baslayin. Atak ve seyir sutunuzu etkileyebilir...

11/26/2011 07:39:00

bebeğim ek gıdalara başladı yani meyvasını kendi yiyor zaten anne için süt yapan en önemli faktör su olduğunu düşünürsek günde en az 1,5 lt su içiyorum sütüm etkilenmedi allaha şükür 7 gün atak yaptım 3.5 kşlo verdim artık sebze zamanı geldi .sevgili şule emziriken bu diyeti yapanlar olduğunu görünce tereddüt etmedim.

11/26/2011 09:37:00

İki gözlemimi paylaşmak istiyorum

1:bulabiliyorsaniz Yulaf kepeğini rossmandan alın,ruseym marka olanla bence ciddi tad farkı var,rossmandan aldığım Yulaf kepeği ile yaptıgım kek ve krepler bence daha lezzetliydi

2: elma krom cayı ve form plus çaylarını hergun tüketmek yerine gün asiri tüketin,yine ise yarıyor,en azından bağırsak tembelliği ve alışkanlık riskinizi biraz daha azaltmış olursunuz...

11/26/2011 09:54:00

doğalsan marka yulaf kepeği kullanan varmı tadı nasıl alınabilirmi. 

11/26/2011 10:09:00

safra kesesi olmayanlar için uygunmu acaba? kitabı aldım biraz okudumda hevesliyim ama ameliyattan çekiniyorum işte.mide ağrısı başka şeye benzemiyo vesselam :(((

11/26/2011 10:55:00

başladım ben de dukan'a ennihayetinde :) sabah tartıda 70,5 çıktım. aç karnına ve kıyafetsiz. kahvaltımı öğlen yapabildim.

kahvaltıda 2yumurta süt+peynirle omlet olarak yapılmış, bir tutam taze nane, bir tutam maydonoz ve biraz peynir, iki çay bardağı çay ile... iyi midir sizce? yumurta fazla mı?

11/26/2011 11:25:00

yulaf kepeği aldın mı elvan? Almadıysan almalısın mutlaka.yumurta sayın fazla değil bence zamanla tek yumurtaya düşürürsün.yumurta yemekten bana gına geldi.kepekle krepin içine katıyorum ben yumurtayı

11/26/2011 12:39:00

merhaba herkeze hamilellik dışında ilk defa 58-59 sularında seyrediyorum ve ilk kez diyet yapacağım becerebilecekmiyim bakalım pazartesi başlıycam inşallah şimdi not alıyorum alışveriş yapacam dukan için herkeze kolay gelsin

11/26/2011 13:04:00

aldım nurcan, ipek hanım'dan aldım. ülkü onun tadının çok kötü olduğunu söyledi. bunun üzerine rossman'dan aldım yalnız yulaf gevreği yazıyor arkasında emin olamadım. aralar için ne tavsiye edersiniz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...