Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/28/2011 11:32:00

kek tarifinde 8 kaşık var o kadar değerliki allahın samanı gram gram kullanıcam nerdeyse.

11/28/2011 11:33:00

yaa ben de tatlandırıcı var ama toz değil, bulamadım. kek yaparken nasıl yapacam bu hap tatlandırıcı ile kızlar.. nasıl eritebilirim, ne kadar atmam lazım acep

11/28/2011 11:39:00

eczanelerde var aslında ben stevya da aldım, splenda da. stevya toz, splenda hap gibi.

yalnız 8 yemek kaşığı tatlandırıcı pahalıya patlamaz mı :) kutusu 11 tl bu meretin...

11/28/2011 11:40:00

ya ben dün akşam layt puding yedim. Allahım bu nasıl iğrenç bir tat :((

11/28/2011 11:40:00

geldim bende gruba ama daha başlamaya karar veremedim:)))

tatlandırıcıların hepsi pişmeye uygun değildir arkadaşlar lütfen dikkat edin. Pişirmek sağlığa çok zararlı olabilir.

11/28/2011 11:42:00

sahraaaaa ciddi misin

bu akşam için acaip hayal kuruyordum puding içinnn

11/28/2011 12:02:00

valla çok ciddiyim
çikolatalı aldım binbir hevesle bir yaptım
Allahım o nasıl bir tat. deli oldum :((

1 yemek kaşığı yiyemedim. gerisini de döktüm

11/28/2011 12:25:00

julide :((((

ya ben kızıyorum bu kaçamaktır, irademe yenik düşmektir durumlarına. anlayışsızlıktan değil ama daha işin başındasınız. yol uzun.

kendinizden başka kimseye zarar vermiyorsunuz. her yaptığınız "kaçamak" emeğinize zarar veriyor metabolizmanıza zarar veriyor, sil baştan başlıyorsunuz. 

bu rejim kolay bir rejim değil. ve hayat boyunca maksimum iki kez yapılması öneriliyor. hata affetmiyor. eğer kurallarına uygun yapmakta zorlanıyorsanız yapmayın.

--

puding için: pişrme tekniğine dikkat edin. bir de dr. oetker'in karamel vs armolarından birini piştikten sonra ekleyin. normal puding gibi pişirirseniz tadı bozulur. bana sadece çok tatlı gelmişti. 

11/28/2011 12:27:00

aynen üstünde yazan neyse onu uyguladım tekniğine dikkat ettim valla ama olmadı yaa :((

11/28/2011 12:45:00

ben de tatlandırıcı yok ki

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...