Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/28/2011 12:52:00

Be tatlandırıcı hiç kullanmadım. Kardeşim şeker hastası olduğundan araştırmıştım. Light ürünlerle denemeler yapmıştım.

Marka bilmiyorum. Ama var. Sıcak pişirmeye uygun diye.

Tatlandırıcının üstünü okuyun. pişirilebilir yazmıyorsa sakın pişirmeyin.

Light puding de dikkat edin ateşte çok pişirilmez. süt ısınır, soğuk sütte bardakta çözünmüş light puding dökülür hemen karıştırılıp kapanır. Çok pişince acı bir tadı olur. (süt çok konulduysa kıvamlaşması zor oluyor. Bu sebepten çok pişirmek gerekiyor)

11/28/2011 13:33:00

İstanbul'da UYUM marketlerde yulaf kepeği var

11/28/2011 13:51:00

benim ilk günüm bugün öğlen çok acıkmıştım haşlanmış tavuğu biraz abarttım galiba hala midem bulanıyooo

11/28/2011 14:03:00

SORUM VAR: daha diete başlamadım. Atak döneminde , iş yerinde öğle yemeğinde ne yapıyorsunuz. yanınızda mı taşıyorsunuz. Dışarıda yiyecekseniz ne tercih ediyorsunuz öneriler??

11/28/2011 14:05:00

Fatoş, ben dışarıda yiyorum..

Izgara tavuk ve köfte ile idare ediyorum. Vallahi yanımda taşıyamam köfte filan, dışarıdan normal köfte yiyorum:))

11/28/2011 14:05:00

Benim de sorum var:

Light Pudingi nasıl yapıcam, bildiğimiz gibi sadece süt ile pişirmicek miyim la

11/28/2011 14:07:00

takita markanın toz tadlandırıcısı  uygun

11/28/2011 14:09:00

yaa toz tatlandırıcı yok kızım, haplardan var nasıl yapacam ben şimcik

jüjü
dr. ötkerin pudingini almadın mı?
üstünde nasıl yapıldığı yazıyor

hatırladığım kadarıyla 2 bardak sütü kaynatıyorsun

yarım bardak soğuk sütle karıştırdığın pudingi üstüne döküyorsun ve hemen kaynıyor altını kapatıyorsun
bu kaaa

tavuk ızgara,

dana şiş,
balık ızgara
 atakta.

seyirde; tavuklu veya peynirli veya somonlu veya etli salata, veya ızgara sebzeli izgara tavuk-et balık. ama genelde somon fumeli salataya dadanıyorum. 

sabah kahvaltıları için ofise hindi füme, light dil peyniri aldım. bazen oglen de onlardan yiyorum. Ayrıca domates salatalık light beyaz peynir de var ofiste.

Evde kahvaltı edersem yumurta haşlıyorum.

ben dışardan köfte yemiyorum. içinde ekmek var çünkü...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...