Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/22/2011 10:27:00

Bana bi şey demedi Dukan amca,
ama yapmak istiyorum yine de...

işin özeti şu mudur: karbonhidrat, meyve ve şekerli şeyler yemiyoruz bir hafta boyunca

11/22/2011 10:28:00

istediğin kiloya düşene kadar.

11/22/2011 10:33:00

aboo hayatt evet aynıyız, yeminle gaza gelir senden daha hızlı kilo veririm kızım ben:))

11/22/2011 10:49:00

hadi bakalım. hangimiz daha hızlı kilo verecek :)

11/22/2011 10:53:00

hatırlatayım dedim,

multivitamin almayı sakın unutmayın.

11/22/2011 11:01:00

bugun protein gunum

sabah hindi fumeye sarılmış light dil peyniri yedim. iki fume kadar. Lezzetliydi.

arad bir şey yemedim

şimdi ise öğle yemeğini yedim; yogurt ve dunyanın en lezzetli tavuk şişi (tatbak diye bir rest var nişantaşında oradan)  yanında da diet kola.

akşama dukan koftesi yoğurt ve kola var yine.

arada belki sütlü kahve içerim...

11/22/2011 11:05:00

şimdi seyir evresinde:

bir gün saf protein yine ataktaki gibi
diğer gün her öğünde protein ve yanına istediğimiz kadar sebze şeklinde mi?

mesela öğlen sadece sebze yemeği yesek oluyor mu?

kitabı sipariş verdim ama elime geçemedi bir türlü.

11/22/2011 11:05:00

ülker altınbaşak yulaflı kepekli bisküvisi varya bundan yende yerine geçermi yulaf kepeğinin acaba

11/22/2011 11:08:00

Sahra grubu acman super olmus, eski dukani takip edemiyordum ben de :) bana 3 gun atak verdi dukan amca, 75 den 73e dustum bu arada ama gecenlerde talihsiz bi kaza yaptim, o ara bozdum rejimi fakat kilo da almadim sansima. Neyse simdi tam gaz devam etmek istiyorum ama tecrubeli arkadaslardan vitamin onerisine ihtiyacim var.

11/22/2011 11:16:00

Ben de 15 Kasım'da yeniden başladım, buraya takılayım. Öbür taraf çok uzun.

Gerçi bu ara bizim baskül hafiften kafayı yediği için ben tam emin değilim kaç kilo ile başlayıp kaç kilo verdiğimden. Ama 65 ile başlayıp 63'e düştüm (sanırım).

Sahra, bence öğlen sadece sebze yense olur. Misal ben bugün öğlen salata yedim sadece. Ama yanımda light yoğurdum var, onu yiyeceğim gün içinde.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...