Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/29/2011 08:50:00

nası saman ya??
allah aşkına yapmayın kuzum böyle gerçekten kızıyorum ben bu işe
yani tabii ki baklava börek değil tadı... yulaf kepeğinden bahsediyoruz... ama bunların hepsi baklava böreklerin diyeti bunu unutmayın lütfen

ve vücudunuzu şartlıyorsunuz bunlardan zevk almamaya lütfen her şeyin beyninizde bittiğini unutmayın... evet lezzetsiz ama kimyon koy, pul biber koy, karabiber koy tatlandır... yani seçenekleri olan ve birçok diyete göre son  derece lezzetli seçenekleri olan bir diyet yapıyorsunuz nolur biraz şükredin

ha baklavam böreğim kalsın kıçım küçülsün diyorsanız, öyle bir şey yok.. senede 1 ameliyattan başka şekilde olmaz en azından

11/29/2011 08:54:00

kız jüjü demek cidden ben tat alamıyorum artık.
dolaptaki pudinge tekrar bakayım :))

nil, evet açlıktan sizi yiyeceğim :))

kızlar süpersiniz. kim bırakmaya çalışırsa gaza getirme çalışmalarına başlıyoruz :))

11/29/2011 08:55:00

yarın sebze gününde azıcık yağlayıp fırına biber patlıcan kabak at.. tabii ki derin yağ lezzeti olmayacak ama özün geçer ;)

11/29/2011 09:01:00

Light pudngi bende sevmedim .
Belki kek denerim. Gerci tatlı diye kuduran bir tipte degilim

11/29/2011 09:03:00

tatlı istediğimde light yoğurda basıyorum tatlandırıcıyı mis gibi işte :)) küçük şeylerle mutlu olabilmek lazım di mi :P

11/29/2011 09:15:00

Ekledim tabi ben varsın sanıyordum , aşkolsun :)) Ama ben iyi bir anasayfa izleyici degilim , işim gücüm dukan

11/29/2011 09:19:00

bende 25.11.2011 de başladım dukana.inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.Bide senin acı badem aroması katıp yaptığın bir tarif vardı.mümkünse onu tekrar ekleyebilir misin ?

11/29/2011 09:19:00

bige tarfini bugun aklımdan gecti hatta akşama yapacağım. Ben karışıma light dil peyniri de ekleyeyim diyorum.

Yani once yumurtaya sonra peynirli baharatlı yulaf kepeğine sonra da tavaya...çakma dukan şinitzeli.

kaç gundur canım taze fasulye istiyor akşama onu da anneme yaptırabilirim. (iki gun anne kayf işte) düdüklüye atsın bol domates sogan sarimsak kıyma 1/4 havuc taze fasulye yağsız pişirsin. Ben onu yerim ki bol yoğurtla :)) 

11/29/2011 09:20:00

sahra ben bugün itibari ile 62,4 kg yim. yağ miktarım 22,6. başladığımda 30,4 kg idi. 

11/29/2011 09:21:00

ilk atak gününden sonra 900 gram gitmiş şaşırdım bu kadar beklemiyordum 56.9 :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...