Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/29/2011 07:21:00

bige +sonsuzzzzz
arkadaslar neden bu grupdayiz?zamaninda yedigimiz yagli,balli,soslu,yuksek kalorili gidalar simdi bizi tirmaliyor iste....
ilk once biz bir diyetteyiz,dukan disinda baska hic bir diyette olmayan bir sansimiz var:sinirsiz protein,kibrit kutusu kadar peynir,3 kasik ivir,2 yemek kasigi zivir ,10 gr bilmemne ... 4 yildir diyete baslamama nedenim hep bu olculu gidalar durumudur kendi adima...
psikolojik olarak beynimize yerlestirmeliyiz bir diyette oldugumuzu ki basari sansimiz yuksek olsun,yeme hakkimiz olan gidalari nimet olarak gormeliyiz bence,yemegin basina bastan igyhhh diye oturursaak bu eziyetten baska birsey olmaz,hangi diyette muhtesem lezzetli yiyecekler var ki?kim baklava borek yiyerek zayiflayabiliyor,varsa oyle biri alnindan operim,ve de cok kiskanirim:)))
haydi toparlaanalim,hersey cok guzeel olacak,o vitrinde bakip imrendigimiz kiyafetlere girebilecegizz,pantolonlardan gobegimiz fiskirmaayacak,aynaya bakarkan gulumseyebilecegiz,en onemlisi kilo ile gelen saglik sorunlarimizz olmayacak
basaricam deme basamanin yarisidir,biz bu isi yapacagiz arkadaslar...

11/29/2011 07:21:00

ben kıymalı yemek sevmem o yüzden de yimem ama sevene çok münasip özge ;)
denemeli şu şinitzel mevzunu

elif 21. sayfada olması gerek

11/29/2011 07:27:00

62,4 olduğunuz kadar terbiyesizsiniz de özgeaaanım... kılım size ve zayıf olma durumunuza :P

bige çok teşekkürler..

süper özge süper

ben geçen gün eski bir pantolonumun içine girdim de sevinçten ne yapacağımı şaşırdım. sen kimbilir neler hissediyorsundur :))

11/29/2011 07:29:00

ahlaksızım da üstelik ben :) 

kızım bige 6'lı kilolara sen br gel. sana koccaman bir süprizim olacak. sözüm söz!!! 

11/29/2011 07:31:00

ben 6lı kilolalara??? ahahaha bak yazamamışım bile kilolara kelimesini :P
175im ben özge 6lı kilolara gelsem podyuma çıkarım muhtemelen :P tabii türkiye haritası çatlaklarımla ne işim olursa podyumda

11/29/2011 07:33:00

tamam o zaman 7 li kilolara olsun :))) hatta 79 da ayrı 73 te ayrı  süpriz olsun :)) 

11/29/2011 07:34:00

:)))) o kilolara geleyim sürpriz manyaa olacam gibi bi his var içimde
sen, anam, kocam :)))))))))

11/29/2011 07:35:00

size iki sır vereyim.. ben her sanah tibet egzersizleri yapıyorum. hatta aylin uyandıysa beraber yapıyoruz. şu anda 7 kere her birinden. hızlı gitmiyorum çünkü bunda bile zorlanıyorum.

her banyodan sonra bacaklarıma önce sıcak sonra buzzz gibi su tutuyorum. Sanki selülitler azaldı gibime geliyor ama züğürt tesellisi de olabilir tabi :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...