Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/30/2011 05:41:00

bige ve bende vermeye çalışıyoruz ilknur. sen iyi araştırdın, hepimizden donanımlısın :) 

11/30/2011 06:37:00

Sabah dukan beslenmemi aldım çıktım evden, elimdeki poşette jambon, kaşar, krep, yoğurt var. ula sabah sabah kedinin teki bi takıldı peşime. pek de hoşlaşmam.. baya bi miyavladı peşimden, zorla caddenin karşısına geçtim. arkamı döndümkü kaldırımdan bana miyavliyor:))

ayy kıyamadım yaa döndüm geri, karşıya geçtim, dukan krebimin yarısını kediye verdim:))hha mahallenin kedisi bile dukana başladı:))) haha

11/30/2011 06:38:00

ahahahaha allan delisi niye krebinden veriyosun o bağırsakların ve tok kalman için lazım peynir jambon falan verseydin ya :)))))))

11/30/2011 06:41:00

jambonumu niye vereyim yahu, deli misin kadın:)))

bige yaa ilk defa bu sabah kahvaltımı bitiremedim, çok iyi gidiyorum aslında, zorlanmıyorum ama çok fecciii midem bulanıyor benim:((

11/30/2011 06:45:00

zıçamadığında anlarsın niye krep vermeyip jambon veriyosun :))))
alla alla.. diyete bağlamayalım jüjü üşütmüşündür belki? gebesindir?

11/30/2011 06:47:00

karbonhidrat, şeker ve yağı kestiğin anda mutlaka işe yarar bırcı... hatta proteini sebzenin üzerine çıkarma sen sebze fazla protein az olsun ama yağsız olsun

sabah 500gr daha gitmiş 

canım bişey istemiyor ii gidiyor ama yemekten sonraki mide bulantısı beni dünyadan soğuttu
nasıl önüne geçsem ki?

lan kadın o zaman dukan değil de mukan yapmış olursun:))

hem zati karbonhidrat ve şekeri çıkarırsan hayatından otomatikmen gider kilolar

11/30/2011 06:48:00

Ateş aynen aynen, fecii midem bulanıyor

11/30/2011 06:50:00

burcu burcu..gelşiyorsun dediğime :))

hemde nasıl işe yarar...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...