Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/30/2011 16:52:00

sakın özgecon sakın yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin

bırakırsan benimde bizimde direncimiz kırılır 

11/30/2011 18:06:00

sakın kırmayın dietii sizi takip ediyorum yakından,bu kadar takipçinize bunu yapamazsınız

11/30/2011 19:34:00

burada herkes birbirini tanıyor sohbet ediyosunuz adamı dışlıyosunuz bişey soruyoruz cevap yok vallahi çok gücüme gidiyor.emzirirken dukan diyeti yapan varmı bi cevap yaaa.anam,babam herkes böyle diyet olmaz sen bırak bu diyeti sütün kesilir falan diyorlar 9 gün atak yaptım 4 gün oldu sebzede yiyorum 4 kilo gitti ama bebişim 8 aylık ve açıkçası içim rahat değil bir yardım iki çift yorum lütfen.

11/30/2011 19:50:00

9 gün atağı neye göre yaptınız

11/30/2011 19:55:00

Edavolkan ben dukanı emzirirken yaptım sütümde değişiklik olmadı ama benim kızım daha büyüktü 15 aylık civarındaydı seninki gibi ufak olsa bilmiyorum yaparmıydım

11/30/2011 20:06:00

çevremden tepki alıyorum bilmeyenler çok ağır bu diyet diyorlar bir yudum tat birşey olmaz diye ısrar edip duruyorlar .durmadan et yiyerek diyet olmaz diyorlar aslında sütümün miktarında sorun olduğunu sanmıyorum ama bazı arkadaşlarım sütünün kalitesi bozulur falan diyorlar.15 kilo kadar fazlam var dukan amca 7 gün atak dedi ben gaza geldim 9 gün yaptım.cevap veren arkadaşlara sevgiler.

11/30/2011 20:06:00

Edavolkan 9 gün atak çok olmuş kaç kilo var ki vereceğin?
benim de bebeğim emiyordu ama 10 aylıktı basladıgımda ve az emiyordu artık ek besine iyice uyum saglamıstı. eğer bebeğin yeterince besin ve meyve alıyorsa sorun diil suyu bol tuket vitamin takviyesi al bebeğine meyve yedirmeye calıs

11/30/2011 20:11:00

15 kilo var.çok çok fazla anlayacağınız.bebeğim ek gıdaya pek adapte olamadı yeni yeni başladık.daha çok meme emiyor .

11/30/2011 20:12:00

ya ben bu dukana sinirlenmeye basladim. Benim vermem gereken kilo 14ken bana 3 edaya 1 kilo fazlasi icin neden 7 gun demis bu amca. Mantigini cozen beri gelsin.

11/30/2011 20:13:00

dukana derken dukan amcaya aslinda. Kusum bana az atak verdigi icin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...