Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/01/2011 02:27:00

kitapta 5 günden fazla yapacaksanız doktorunuza danısın diyor da o yüzden sordum 9 gunu neye göre yaptınız.

12/01/2011 06:17:00

günaydın

72.3 çok şükür yine atakta verdiğim kiloya düştüm ama açlıktan olabilir :)))

bugün p günümdeyim.

12/01/2011 06:37:00

20.11 77.2
01.12 74.5 :)

Mutluyum mutlusun mutlu.

Özge dün akşam gördüm ama yazamadım. Sakın bırakma arkadaşım. Çok güzel oldun. Gerçekten azminle bizi de motive ettin. Senin verdiğin kiloları gördükçe (itiraf resimleri gördükçe) karar verdim ben bu diyete.

Bazen gücümüzün kırıldığı anlar olmuyor mu olacak. Çok mu sıkıldın diyetten haklısın. En kötü ihtimalle bir süre güclendirme diyetine geç. Verdiğini korumak için.

Benim de tek derdim, bu kadar motive iken verebileceğim kiloyu fazlasıyla vermek. Hiç kaçamak yapmıyorum çünkü yaparsam iki ay sonra direncim düştüğünde o kaçamaklar artacak. Yoksa senin hissettiklerini bir iki aya kalmaz benden de okuyacaksın :)

12/01/2011 06:47:00

sahra gözün aydın. Demiştim ya ilk bir iki gün bi şok oluyor insana :) Sonra düzene giriyor. Maşallah diyeyim benim şimdilik hiç sıkıntım yok. Eksildikçe hevesim de artıyor. Acıktıkca süte dadanıyorum. Şişiriyor midemi :)

12/01/2011 07:01:00

sağol ilknur
bakalım yarın sabah tartıda kaç çıkacağım :)

bu kadar diyet yapıyoruz inş. karşılığını alalım :)

bu arada adet de oldum bugün. onun su toplaması da olabilir.

12/01/2011 07:05:00

bir de kızlar,
tavuk ciğeri sevenler için tarif:

2 adet soğan
700gr ciğer
2 domates
biraz salça

bolca pul biber
kimyon
karabiber

aslında normalde yaptığım da aynı şekilde benim ama bunun içine yağ katmıyorsunuz kendi yağıyla pişiyor. yani soğanları biraz su koyarak yumuşatıp üstüne ciğerleri ekliyorsunuz. suyunu bırakıp çekince domates ve salçayı ekliyorsunuz. en son da baharatları

dün öğle yemeğinde 1 tabak ciğer yedim. yatana kadar acıkmadım. akşam öğün olmasa da 5 tane kadar çeri domates yedim o kadar. çünkü karnım toktu.

12/01/2011 07:06:00

ülkü hanım yanlış anlaşıldım galiba dukan bana 9 gün atak vermedi 7 gün verdi ben 9 gün yaptım dedim.

12/01/2011 07:32:00

şu anda yaptığım kahvaltıyı bir ömür yapabilirim

kahvaltı salatası
maydonoz
kırmızı biber
domates
salatalık
beyaz peynir
iki tane hindi fume
1 haşlanmış yumurta
1 yemek kaşığı goji berry

koccaman bir kase.

sp günlerimi seviyorum...akşam da annem kıymalı ıspanak yapacak. Öğlen de somon fümeli salataya dadanacağım.

evet sebze oranım yüksek ama direncim düşük :)

12/01/2011 07:38:00

Arada bir bardak süt içer bir yoğurt yersin olur sana proteini fazla SP günü. Bugün benim de SP günüm yemekhanedki salataları düşündükçe içim eriyor :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...