Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/01/2011 07:46:00

ben bu sabah kahvaltı yapamadım :(

yumurta da haşlayamadım :( öğle yemeğine kaldı benim iştah :(

12/01/2011 07:53:00

Ben 78 im bugün . Noliyi anlamadım valla . Bu hafta istikrarlıyım bozmadım ama ilerleme kaydedemiyorum.
Sanırım bana spor destegi gerekiyor .

12/01/2011 07:56:00

Bu arada bu tatlılar veya yulaflı kekler falan deyide haftada 1 mi öneriliyor . Annamadı ben ..

12/01/2011 07:58:00

hayatarada oyle yapıyor. ben hala +800 den -300 eksik vaziyetteyim +500 oldum yani iki gunde.

bir anda düşüyor oyle zamanarda. 

12/01/2011 07:59:00

cevap: mumkun mertebe az ve limitli yemek öneriliyor. Bu tarz yiyecekler kilo aldırmıyor ama kilo vermeyi geciktiriyor demiş dukan amca.

12/01/2011 08:07:00

Hmm tamam kriz hali yoksa cesitlendireyim günümü diye dadanmamak lazım yani.

Valla Özge enteresan bir sekilde mide ceperimin eridiğini görüyorum ama tartı moral bozuyor .
Bakalım . 

12/01/2011 08:08:00

o bana da oluyor.

uyandığımda kendimi kilo vermiş hissediyorum aa tartıda bambaşka şeyler oluyor.

ama sonra agresif düşüyor.

12/01/2011 08:22:00

Ben bıraktım arkadaşlar... Dukan'ın benim bünyeme uygun olmadığına kanaat getirdim. Hiç kilo vermiyorum, aksine alıyormuşum gibi sanki... Diyet yapacaksam diyetisyene gitmek, ya da önce bir York testi falan yaptırmak daha mantıklı gibi.

Bundan sonra sadece unlu, şekerli şeyleri çok çok azaltarak, karbonhidratlıları da az yiyerek dikkat edeceğim. Sonuçta o şekilde de ekstra kilo almıyorum, yerimde sayıyorum. Ayrıca çok canım çektiğinde de çikolata ve türevleriyle kaçamak yapmanın zararından çok faydası olduğuna inanıyorum.

Devam edenlere başarılar! Hepinizi takdir ediyorum!

12/01/2011 09:13:00

Ay kuzey gecici birseydir belki - üzülme . Bugün hepimiz seniz :))

12/01/2011 09:15:00

nil tuvalete gidememişsindir, su toplamışsındır.

yarını bekle olur mu? 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...