Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/01/2011 11:10:00

canım 1 y kaşıgı az yaglı kakao 1 y kasıgı sut 6,7 damla tatlandırıcı ben 1,2 damla badem aroması koyuyorum 10 dakika buzlukta tutuyorum gelip gidip kasık kasık yiyorum kıvam yogun gelirse kakaoyu azaltabilirsin
bir de facedeki grupta bir tane daha tarif var süt tozu falan koyuyorsun onu süt tozum olmadıgı için deneyemedim

12/01/2011 11:14:00

yulaf kepeği falan yok mu içinde.bende dün akşam yanlışlıkla badem aroması almışım,iyi olmuş ozaman.toz tatlandırıcı almıştım ben göz kararı koyarım artık.

12/01/2011 11:22:00

yulaf kepegi yok canım ama şimdi gördüm waffle yapmışlar yulaf kepegiyle facedeki grupta üzerinede dukanella Masala yemegini yedireyim yapıcam güzel olursa koyarım fotosunu :)

12/01/2011 11:28:00

ok cnm çok tşklr,bekliyorum :)

yulaf kepeği temin...

12/01/2011 11:42:00

yulaf kepeği bulamadım.. 
 * bugday kepegi bulabilirsem olurmu ?
 * netten hangi siteden temin edebiliriz ?
 * keten tohumuda kullanabilirmiyiz..(kitapta henüz ona rastalamadım.)

12/01/2011 11:47:00

Yaa kızlar fecii kabızlık yaşıyorum, resmen kitlenmiş gibiyim. mide bulantısı da arttı. bırakmadım ama gücüm azaldı..

12/01/2011 11:51:00

elma krom çayını tavsiye ederim,bol acı yiyin,bol su için,mide bulantınızda kısa bir sürede geçecektir.activa yoğurt yiyebilirsiniz.yulaf kepeği kullanıyormusunuz? yürüyüşte yapabilirsiniz.umarım işe yarar.

12/01/2011 11:55:00

nurcan, elma krom, yeşil çay içiyorum, bol su içiyorum ama fecii oldum resmen...

yulaf kepeğini ben kullanamıyorum, bnz geçmişte yazmıştım burada..

12/01/2011 12:12:00

activia yı bir dene canım olmazsa.bende kabız olmuştum ama bol pul biberle atlattım.geçmişte hatırlayamadım ama ps günündeysen kabak çorbası falan yap,brokoli salatası yada roka salatası falan:S zor ya kabız olmakta kiloda veremiyorsun bu durumda.ama sonra birden gidiveriyor kilolar umudunu kesme bence

12/01/2011 12:13:00

aci, yag da yakiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...