Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/01/2011 12:15:00

şimdi 2 kere dukanella yaptım,biri badem aromalı çok mu damlattım naptım çok koktu ziyan oldu,biri aromasız oda spelandanın bir kokusu bir burk tadı var beğenmedim:S pöff kurabiye falan yapsamda buruk olur mu acaba,spelandayı ziyan etmicem derken yulaf kepeğimdende olmak istemiom.hevesim kursağımda kaldı

12/01/2011 12:26:00

Nurcan ben tatlandırıcı hep cok az kullanıyorum bir kaç damla zaten kek kurabiyelerde vanilya aroması tatlı yapıyor ekstra tatlandırıcıya gerek duymuyorum sende yaparken az kullan bence vanilya aromasını birkaç damla fazla kullan
Julide acıyı tek geçerim daha önceki grupta da yazmıştım burger kingin acı sosları satılıyor her ızgaraya onlardan koyuyorum hem lezzet katıyor hem de kabızlıgı önlüyor ben bu kadar zamandır hiç kabızlık yasamadım dayabildiğin kadar acıya yüklen

12/01/2011 14:24:00

amanın kızlar, bugün dışarıda olacam diye yanımda bişey getirmedim. ölüyorum açlıktan şimdi. atıştırmalık ne yiyebilirim yahu..

bi tane mandaline yesem olar miii:)))))))

12/01/2011 14:27:00

Bakkaldan ayran al:)

12/01/2011 17:36:00

12/01/2011 19:38:00

Resmen bir tencere kiymali ispanak yedim yogurtla..yaninda da salata...ogle yemegi yememistim cok ac geldim eve. Yarin kesin+ dayim ama pisman degilim:))) cook iyi geldi bana sicak yemek

12/01/2011 19:39:00

Websanall

Gurmenetten alabilirsin

Bugday kepegi ve keten tohumu kullanamazsin...

12/01/2011 19:42:00

tşk ;) @ozgecon

yulaf kepeği yerine yulaf unu olsa ;) onada mı hayır ...

12/01/2011 19:44:00

Kesinlikle verirsin! Alisverisi yaparken o haz icn varyaaa....

Websanal maalesef, sadece yulaf kepegi...

12/01/2011 19:46:00

Sen git et ye, yogurt ye ;))) rejimdesin ya o bakimdan:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...