Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/01/2011 21:53:00

yoo sadece tatlı ihtiyacım olabilir die düşündüm.. artık hiç aramıyorum önceden cok içerdim soda ve kolayı ama artık cok sogudum...

@ATEŞe katılıyorum kepek kepektir ama neden illa yulaf sanırım daha hızlı kio verdiriyor bagırsakları calıstırıyor :))

ayrıca yulaf ile bugday arasında fark varmıs aynı özelliklerde diilmiş

12/01/2011 21:59:00

websanal neymiş farkı

lütfen banada söylermisin

12/01/2011 22:03:00

ok ates bu konuda bilgili bir arkadasa sormustum aynı özellikte degil demişti.simdi sorucam neymiş özelligi diye cevp alır almaz sana aktarıcam. ok .. yanlıs bişey sölemek istemiyorum

12/01/2011 22:04:00

teşekkür ederim

12/01/2011 23:30:00

yulaf kepeğini diğerlerinden ayıran en büyük özelliği midede 200 katı kadar şişebilmesi.(buda seni daha cok tok tutması demek )daha ayrıntılı olarak faydaları kitapta anlatılıyor.

12/02/2011 07:29:00

+1200 gr ile gune merhaba dedim.

şikayet edeni mızıldananı keserim bugun...

12/02/2011 07:31:00

yulaf kepegi yulafın kabugun elde ediliyor ve dukanda izinli olan tek karbonhidrat kaynagı ayrıca midede şiştiği için tok tutuyor ve bagırsakları calıstırıyor
bugday kepegi çok kabızlık çekersen az bir ölçü kullanılıyor
bu diyeti başka türlü de uygulayanlar var bende basta yulaf kepegi bulamadıgımdan yulaf ezmesiyle idare ettim ama dogrusu yulaf kepegi. herkesin bünyesi farklı kimi harfiyen uygular metabolizması yavastır 1 kilo verir kimi kaçamaklarla yapar 5 kilo verir çünkü çok verilecek kilosu vardır
burda daha önce yazan ark.lar var atak süresini kendi kendine uzatanlar ama bence yalnış yapıyorlar çünkü atak evresi vucudu diyete hazırlayan sadece protein alımıyla vucuttaki ödemi atmaya yarayan evre ve bu evreyi fazla uygulamak hem fiziksel hem de saglık acısından vucudun dengesini bozabilir.
websanal bu arada bebişin emiyor mu eğer öyleyse biraz küçük sanki böyle bir diyet programına başlaman için ama yine de tercih senin 

12/02/2011 08:01:00

diyetteki 5 günüm kabızlık gibi bir problemim olmadı henüz. vermem gereken 15kg var bu sabah itibariyle 2.200 gitmiş.

kepek kepektir mantığı ile 2 gün 1.5 kaşık bugday kepekli krep yedim. ama hemen yulaf kepeği edineceğim.

12/02/2011 08:03:00

özgecon ben maydanoz suyu içiyorum sabah aç karnıma 

sebzeden dolayı su tutmuş olabilirsin belki maydanoz suyu denesen ödemini atarsın belki

12/02/2011 08:03:00

Özgee az önce aynı seyi düşünüyordum , +500 üm bende bugün .Yine 78 yani. 

Diyet zaten zorlu bir sürec - birde mızıldanıp demotive etmeyelim birbirimizi. Kimse kilo vermenn kolay bir sürec oldugunu iddia edemez zaten . Ama bu yöntemle basarıya ulasan cok. Bizde yapabiliriz... 

( Ve arka fonda Eye of The Tiger calar :))) )

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...