Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/05/2011 13:21:00

Ben dogalsnınkini cok begendim valla ama gurmnetten ruseyminkini 3 paket ısmarladıgımdan önce stokları eritip tekrar dogalsana dönecegimdir

12/05/2011 13:22:00

hayat kurban olayım nasıl seveyim, yeminle burada yazamıyorum kusacaktım artık..

özge bana kızıyor:)) ama gerçekten çok kötü oldum. ben ara verdim dukana anacım. hem bağırsaklar iptal oldu hem de kepeksiz olmuyorsa uğraşmayım dedim...bu öğlen yemeğinde ara vermeye karar verdim. bi de moralle oluyor bunlar kızlar. moralim yok, ayrıca son günlerde bütçe olarak da sarsmaya başladı dukan beni.. malum bekirin şirket kapandı..

açıkçası beni en çok kasan da şu oldu; tek düze beslenmek sıkıyor. çeşit için de hep yeni yeni tarifler yapmak gerekiyor. kastı beni bu..

kendimi toparladığımda atakla geri döneceğim, tabii yediklerime dikkat edicem:))

burayı takip edicem kızlar. yola devam edenlerden feyz alacağım:)) kikiki 

bu arada markalar arasında cidden fark var mı yulaf kepeğinde.. dönüşümü belki bu yanıtlar etkiler:))

12/05/2011 13:25:00

az yiyince de verilmiyormuş.protein yiyeceksin ki yakarken veresin deniyor.

12/05/2011 13:26:00

Ya sonucta kepek kepek tabi ama ruseymde bir paketim hafif kılcıklı cıktı sanki - ondan diğerini tuttum ben . Ama sonucta işlevi belli tadı belli işte ..

12/05/2011 13:28:00

yaglı degil mi onlar

12/05/2011 13:28:00

sen bilirsin julide...neden kızayım? herkesin şartları kendine...

kızdığım konu başka benim :))

az once telefonda sipariş veriyorum, fume somon salata;

1- mısır yok
2- havuc yok
3- zeytin yok
4- limon hardal sosu yok
5- balzamik sirke limon ve çook az zyagi eklensin
6- ekstra domates ve kuru domates eklensin

adamların salatayı başltan yarattım :)) 

12/05/2011 13:30:00

hayat yağlı olan ne?

fume somonda yag yok zaten balık...kuru domateste bu restoranda zyaginda bekleyenlerden değil.

zaten zyagini damlatarak koyuyorlar talebim üzerine.

12/05/2011 13:31:00

nil yeme...

biraz daha sabret lütfen

süt ve ayrana dadan. 

12/05/2011 13:33:00

yiyemezsin nilüfer ama durabileceksen yarım ceviz ve iki tane badem ısmarlarım ben sana :)) duramayacaksan hiç yeme

12/05/2011 13:33:00

nil nisan ayına 17 kilo ve zafer istiyorsan sabredeceksin...

ceviz ve badem güçlendirme de dahi yok. korumada ancak 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...