Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/06/2011 13:04:00

oo hayatto süper :)) devamı bekletmeden gelsin inşallah.

bugün benim de -100 gr. 67,1. çok mutluyum :) ama her an su toplamaya başlayabilirim. yaklaşıyor malum günler. haydi hayırlısı.

12/06/2011 15:19:00

ben dukan köfteleri yagsız nasıl pişirebilirim die düşünürken aklıma tost makinası geldi.tost makinasında kızarttım cokta güzel oldu...

12/06/2011 15:23:00

teflonda da oluyor

12/06/2011 15:23:00

eşim cok istekli bu dukan diyetine ben pazartesi baslayalım diorum o hemen yarın diyor.daha güclendirme devresini okumadım.ve hangi adımda baslayıp devm etsem karar veremedim.ataktan baslasam ... ya kazbızlık sorunu olursa....  ama o daha cok kücük ... puffff karmakarışıkım ...

12/06/2011 20:40:00

fırının teline koyduğunuz zamanda çok güZel oluyor.tabi alt kısmına boş tepsiyi koyun yağı fırına akmasın.

12/07/2011 08:28:00

julide umarim bunu okursun: dogalsani dun denedim (oncesinde markasiz yulaf kepegi denemistim yutamiyordum), gercekten cok farkli. kokusu yok bir kere ve oyle baskin bir tadi da yok. sen de arada atak falan yapmak istersen aklinda olsun.. (Not: her ne kadar dogalsan yenilebilir olsa da yulaf kepegi bana gore degil son kararimdir, dukan yapan arkadaslarimi cok cok icten tebrik ediyorum, her babayigidin harci degil onu yemek :) ben de atak yaparsam kepek yerine ezmesini kullanacagim.)

12/07/2011 09:59:00

20.11 77.2
07.12 74.0 (hatta 73.9 a doğru meyillendi bir tartı ama sonunda bunda karar kıldı)

Bir insanın bir günde bir kilo vermesi mümkün olmadığına göre

a) dukan amca adama önce eşşeğini kaybettirip sonra bulduruyor. Böyle sevindirik oluyorsun.

b) ben tartılmayı beceremiyorum :)

c) 4 gündür yürüyüş yapamıyordum dün yürüyünce eridi gitti bütün yağlarım

Hangisi olursa olsun bugün günümü aydınlattı tartıdaki kilo. Çoğu arkadaşa göre yavaş veriyorum ama veriyorum. Dukan amcanın dediğine göre aynen gidiyorum. Atakta da seyirde de onun dediği kadar verdim. Haftasonuna kadar 73lü bir şeyler de görürsem sevincimden bir 100-200 gr eririrm kesin :P

12/07/2011 10:02:00

ilknur tebrikler :) süper... spor ya da yürüyüş, devam ;)

12/07/2011 10:24:00

ben bugün 75.400 gr yani düne göre 1300 gr. az .Gözlerime inanamadım. Bugün cocuklar kadar şenim. Hamile kaldıgım kiloya ulastım . Tabi fazlalıklarla hamile kaldıgımdan şimdi bundan sonra ideale dogru ilerleyecegim.

Bu hafta hep P günü gidiyorum 4 gündür .
5P 5SP yapacagım bir süre moral bulma acısından

12/07/2011 10:37:00

supersiniz kızlar.

benden haberler ise oyle bir iniyor bir çıkıyor. +300 yine...regl olmadan olmayacak..takılmıyorum

zaten kendime söz vermiştim 65'in altına düşünce takılmayacağım, ne kadar zamanda giderse gitsin diye...bıraktım bende takılmayı

dukanda bir aksaklık yok ama aynen devam :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...