Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/07/2011 14:05:00

Hımm dimi ya , yemekte corbada kepek olan ögünler ekmek yerine bunu yesek mesela.. bakalım birseye benziyor mu ?

12/07/2011 18:14:00

hayatto lahmacunda yapılır dimi .. altına dukan lavas üstünede yagsız kıymadan harc yapıcaksın soğanlı baharatlı filan. olmazmı belkide vardır ..

12/07/2011 18:29:00

Var var gördüm bir yerlerde, sanırım facedeki dukan grubunda gördüm. Envai cesit tarif var .

Ben kendime bugulog yaptım denediklerimi yazıyorum yavastan ama cesitte pek acılamadım henüz, aksamları pek vaktim olmuyor. Corbalar güzel oluyor. Ekmegimi düzenli yapıyorum. Pizza tarifinide geliştirmek istiyorum. Cupcake denedim - eh oldu. Belki dukanellayla daha ii gider. Yol uzun güclendirme koruma derken aylar sürecek. deneriz nasılolsa

12/07/2011 18:34:00

resmi görünce inanamadım. Suttozundan nasıl olmuş  o ekmek oyle. Super valla.

12/07/2011 18:41:00

Süttozum yolda - gelsin hemen deneyip sonucu bildirecegim size 

İlknur sende istikrarlısın , olacak arkadasım bu sefer insallah ..

12/07/2011 19:59:00

Ben bugun aldim kipadan Yolum dustukce diyet urunler taramasi yapiyorum orada. Bugun sonunda yulaf kepegi de buldum. Kolisiyle almaya niyetliydim ama sadece bir tane kalmis :)

Ay insallah Hayat. diyetisyen yardimi olmadan 3 haftadir goturdugum ilk diyet kendisi. Devami da gelir insallah.

12/07/2011 20:02:00

Kanımca diyetisyen boş iş. hersey kendinde bitiyor . Diyetisyenin verdiği gaz ise - onuda biz birbirimize veriyoruz zaten.

Sabah olsam da tartıya cıksam 75 i görsem , allahhh diyecegim ..

12/07/2011 20:02:00

İlknur boy kactı sende ? ne hedefledin ?

12/07/2011 20:23:00

161 pigmeyim ben :)  hedefim cok dusuk degil 63 olsam kafi:) Dukan amca da 63.3 dedi zaten benim kiloya. Bir kere diyetisyene gidip inmistim bu kiloya fistik gibi olmustum velakin arkasindan yeterliliklere hazirlanmaya baslayinca tekrar aldim :( 

12/07/2011 20:31:00

hmmm uzun boyun avantajlarından yararlanamıyorsun demek:)) Olsun ya 11 kilo dediğin surda 2- bilemdin 3 ay en fazla .. Yaza fıstık olicizzz

Ben 172 yim . Şanslı gördüm kendimi bak şimdi:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...