Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/08/2011 10:06:00

benim dünki hatam 2 öğün yemekti. sabah yedim kahvaltıyı güzel, ama neredeyse akşama kadar sadece süt ayran su geçiştirdim. akşam da 8 tane köfte götürdüm. vücut anında kıtlık psikolojisine girdi yine :S

12/08/2011 10:09:00

Ya dün bende öglen atladım yarım litre yagsız sütle gecirdim , ondan mı oldu dersin . Kıvrandım valla aclıktan dün işyerinde

12/08/2011 10:10:00

aynen hayatto ya, akşama kadar kıvrandım ben de :S e yakacak birşey bulamadı ki vücut. akşamkini de sakladı işte kötü güne. bugün düzgün yiyelim bakalım.

12/08/2011 10:10:00

kizlar ac kalmayin sakin.

12/08/2011 11:17:00

kızlar acil yardım.yemekte fırında köfte varmış içreisinde galete unuyla yapılmı.hiç tavuk yiyesim yok suyunu yemden köfte yesem olurmu ACİLLL CEVAP

12/08/2011 11:27:00

yememen daha iyi olur fatma

12/08/2011 11:27:00

fatma ben yiyiyorum vallahi. Söyle oluyor. Sabah kahvaltımı evden getiriyorum tamam ama oglene sıcak yemek getiremem ki. Ve bazı gunler ozellike P gunlerinde kofte varsa yiyiyorum. Ekmekle yapılmıştır elbette ama yediğim uc koftenin içinde ne kadar ekmek olur ki diyorum. Öbür türlü işkenceye döner benim diyet. Bekle ki tavuk ızgara çıksın e o da yemekhane de haftada bir defa çıkıyor hepi topu.

12/08/2011 11:29:00

hayat kesin az yediğin içindir. Bak iki haftadır dikkat ediyorum perşembe tartı neyi gösteriyorsa pazartesi de onu gösteriyor, bazen biraz fazlasını bile. Haftasonu koşturmaca o bu derken sadece süt içebiliyorum. İki öğün yiyebiliyorum. Elvanla sen de yazınca emin oldum şimdi. Az yemek yaramıyor bu diyette :)

12/08/2011 12:58:00

sabah kahvaltısı 2 ad yumurta beyazı+ligth beyaz beynir
öğle yemeğine tavuk göğüs yaptırıyorum aşçımıza yağsız+yoğurt+zero kola yoğurda yulaf kepeği alamadığım için yulaf ezmesi katıp yiyorum.
akşamda evde tavuk+yoğurt+kola

12/08/2011 12:59:00

ve kendie yenilmedim öğle yemeğim bol yağsız beyaz peynir+çay

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...