meyve,pekmez ve yumurta yedirmenin kolaylıkları nelerdir?

<12>
10/03/2011 17:15:00

eymen pekmez ve yumurta sevmiyor,
pekmezi sulandırıp içirenler varmış,ben başarılı olamadım.
yumurtanın sarısını tereyağında pişirip yedirdiğimde daha kolay yiyor,bulamaç yemiyor.
he bu arada meyvede yemiyor.armutu tam anlamıyla yiyor yumuşak olacak onu emiyor ,muzu o dolaşırken ben ağzına tıkıştırıyorum.elmayı ısırıp ısırıp atıyor ama çok seviyor suyunu süzdürüyor.kavunu emiyor,karpuz ısırıp suyunu içiyor,posasını dışarı atıyor.incir sevmiyor.çilek sevmişti,kayısı sevmişti.şeftaliyi pek sevmedi.püre yemiyor,tercihi el:S

Ynt: meyve,pekmez ve yumurta yedirmenin kolaylıkları nelerdir?

10/03/2011 21:35:00

kizim meyva çok seviyor çok şükür pekmez için tavsiye ben her sabah pekmezi şırıngayla ağzına sıkıyorum kolay oluyor başka çaresi yok verirken de benim kızım içeceklere ay diyor ve istiyorbak çay vereceğim diyorum bazen kendime çay koyuyorum rengi benziyor kandırıyorum

10/04/2011 04:02:00

Cola diye pekmezli su veren duymustum, tabibiraz buyuyup kola istemesi lazim once :) pekmez yedirmiyorum, yemiyor... Siringa filan ise yaramiyor, acmaz ki agzini! Meyve icin onerim file ile vermeniz. Bebek magazalarinda satiliyor, meyveyi icine koyup eline veriyorsunuz. Dogal rende/suzgec gibi. Cem oyle alisti, simdi de meyve en sevdigi sey :)

10/04/2011 04:03:00

Yumurtayi patatesli omlet yapinca yiyor sadece. Haftada 1-2 yediriyorum.

10/04/2011 07:39:00

yumurta için biraz daha büyümesini beklemek lazım sanırım:Seymen meyveyi seviyorda yutmayı sevmediği için ısırıp ısırıp atıyor,meyve filesi için biraz geç kaldım aslında,zamanında çok aradım ama bulamadım.sonrada dişleri çıkınca bende önemsemedim aslında.

10/04/2011 07:42:00

Biz 8-9 aylık başladık, bence geç değil.

10/04/2011 13:16:00

üzüm pekmezi olarak tariş organik kullanıyorum, ama keçiboynuzu ve dutta vermek istiyorum. onları ne marka almalıyım ?

10/04/2011 13:26:00

yumurtayı çay kaşığının ucuyla,pekmezi meyveye karıstırarak yediriyorum meyveyi yiyeceğivarsa zaten yiyor küçük cadıya istemediği bişeyi yedirmek nerdeyse imkansız :(

10/04/2011 13:39:00

pekmezde marka hiç bilmiyorum,ananem yapıyor tamamen organik,bide bizim sıpa yese:S

12/11/2011 22:01:00

meyveyi balla yiyor artık şükür.meyve filesi tavsiye eden arkaşlar tşklr çok işe yaramasada arada emiyor.( tşklr selencem gerçekten geç diimiş:)

03/03/2012 07:55:00

benim oğlum da yumurtadan nefret ediyor ne haşlama ne omlet ne soslarla patateslerle neler denedim yemiyor

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
iştahsız çocuğu olan anneler grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...