Tanışma

Ynt: Tanışma

01/24/2013 06:45:00

Siddetle tavsiye ederim zeynep;-)

Kpss'ye falan calisiyor musun?

01/24/2013 12:03:00

bizim buralarda hep öğretmenler varmış demek ki:)) ne güsel bir meslek bayan için yaa...bende keşke annemi dinleyip öğretmen olsaydımm:((( artık gerçi iş işten geçti bu saatten sonra...

Kızlar sanırım bu kadarız, uygun olursanız bir görüşme ayarlasak ??? 

01/24/2013 15:44:00

herkese merhaba.Ben aranıza bugun katıldım .kızım 19 ekim dogumlu ve kendımıze arkadas arıoyoruz evde cok sıkılıo cunku ben calısıorum ama hafta sonları olark gorusmlerınıze katılmayı cok ısterım

01/24/2013 15:48:00

buarada kızım 2011 dogumlu yanı 15 aylık falan ve çamlıcada oturuyoruz.

01/25/2013 19:20:00

Merhabalar, 

vallahi oğlanla uğraşmaktan cevap bile yazamadım kusura bakmayın. Şu sıralar ''hayır'' dediğimiz her şey onu cezbediyor ve sürekli hayır denilen şeyleri yapmaya çalışıyor bu da beni çok yoruyor doğal olarak.

15 tatil geldi çattı lakin tatil kısmına bi soru işareti koyuyorum :)

Bu arada grup kurdum ama kim var kim yok, ne kadarız bi öğrenelim sonra devamı gelir diye düşünmüştüm yoksa, Oyun grubu nedir? Ne tür yerlerde hangi periyotlarda toplanılır ? Nasıl olur bu işler? Pek tecrübeli diilim açıkçası.

Bir de bizim buralara yakın toplanabileceğimiz nereler var ? Toplanmak, tanışmak isteyen kimler var? Didem buluşalım demiş başka kimler katılır? Ben 15 tatilde müsaitim.

01/26/2013 05:23:00

Günaydın,

Seda aynen katılıyorum bu çocukların bişeyleri keşfetme sevdasından çok fena durumdayım bende... Açıkcası oyun grubu tarzı bişi yapacaksak benimde hiç tecrübem yok bizim buralarda nereler var bilmiyorum. biraz araştırmak lazım ... bende çoğunluğumuz öğretmen olduğu içn 15 tatili düşünerek buluşalım dedim ama nerede ne zaman bilemiyorum açıkcası. ama kısa bir araştırma yapabilirim en azından evde olduğum için benim sizden daha çok vaktim var bi yerleri arayıp sormaya...
herkes ok derse ve sınırları belirtirse (fiyat, mekan, ne civarlarda olması gb) ona göre araştırabilirim...

Sevgiyle kalın...

01/26/2013 08:12:00

Didem kimseden ses yok. Hu huuuuuu!sesimizi duyan yok muuuuu?

01/26/2013 14:01:00

Valla ses yokk:))

01/26/2013 16:21:00

biz yer ve saat belirleyelim istersen  

01/26/2013 16:55:00

Olur haftaici olursa daha bi iyi olur benim icin ama size nasil uyar???

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çamlıca, Bulgurlu, Libadiye civarı 1 yaş civarı oyun grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...