Tanışma

Ynt: Tanışma

01/26/2013 20:22:00

Hafta içi bana da uyar  çünkü hafta sonu kayınvalidemlere gidiyoruz, çocuğa bakıyorlar biz de ya uyuyoruz ya da bir yerlere kaçıyoruz. Yani oğlum gece uyumayan gündüz totosunun üstüne oturmayan bi canavar olduğundan hafta sonunu iple çekiyorum.
Bakıcım 15 tatilde gelmeyecek bu nedenle Görkem'le evde duramam , kendimi bir yerlere atmam lazım. Her güne bi gezi planlıyorum :)
Tabii hafta içi bana uyar diyorum ama diğer arkadaşlar da ses verip katılmak isterse hafta sonu da seve seve gelirim.

01/26/2013 23:17:00

hafta sonu için Sedacım ben cmt öğlene kadar müsait oluyorum eşim evde olunca onunla vakit geçirmeye çalışıyoruz daha çok, o yüzden haftaiçi olması halinde bizim için mükemmell olacaktır:))) 

01/28/2013 07:05:00

Ben de bu nurturia'yı çözemedim bir türlü arkadaşlar kusura bakmayın. Yazışmaları görmedim. Ben hafta içi full işte olduğum için haftaiçi buluşmalar bana uymaz :( Buluşma yeri konusuna gelirsek kızım şu anda yürüyemediği için dışarıda çok rahat edemiyorum. Arabada oturmaktan sıkılıyor. Bence ev ortamında daha rahat olabilirler. Farklı oyuncaklar ve ortamlar görmüş olurlar. Bir yer bulana kadar belki evde toplanmayla başlayabiliriz.

01/28/2013 07:08:00

Zaten birlikte 1 saat bile zaman geçirseler yeter diye düşünüyorum. Mesela cumartesi veya pazar 11-12 veya 12-1 arası gibi. Herhalde hepsinin uyku saatleri farklı farklıdır. Bir de uyku zamanlarına denk gelmeyen bir aralık bulmak lazım. Arada pürüz çok yani. Önemli olan engelleri aşmak :) Biz hele bir başlayalım da gerisi gelir diye düşünüyorum.

01/28/2013 21:31:00

Evet,hava da soguk oldugundan ev de mantikli gorunuyor. Esime bahsetim de az once, genelde hafta sonlarini birlikte geciriyoruz. Eve davet edersem sizi, seve seve evden gidermis;-) gorkem bizim iflahimizi kesiyor da arkadaslar:-) o da bahaneyle kendine zaman ayirir.

Oyun grubu kabus grubuna donusmesin ziril ziril bebikler,cildirmis anneleri falan :S

01/28/2013 21:38:00

Gecen bir arkadasim geldi bana 17 aylik bebegiyle evde cinnet geciriyorduk,baktik olacak gibi degil parka goturduk orda da memnun edemedik pasalari ;-) surunerek evlerimize dagildik. Bir de yas itibariyle bizimkiler ara bir donemde ya ondan da zor oluyor bence.

Neyse gun saat belirleyelim mi kimler katilir? Ilk bulusma icin neresk olsun? Ev,disarida bir yer?

Zeynep ev demis, baska fikirler ?

01/28/2013 22:16:00

ben aslında ev dışında diyorum her zaman çünkü bebeler hep evdeler değişik ortamlara girmeleri gerektiğini düşünüyorum. ama çoğunluğa da uyarımm:)

01/31/2013 20:14:00

Diğer üyeler nerdeeeeeee?? :)))

Bana da düşününce ilk buluşma için ev dışı daha uygun geliyor.

02/01/2013 06:09:00

O zaman ev dışında nasıl bir yerde toplanmak iyi olur? Benim aklıma herhangi bir öneri gelmiyor.

02/01/2013 09:48:00

Merhaba arkadaşlar
Mehtap ben kızım zeynep  asya 22 aylık şu anda ben tam zamanlı çalışıyorum hafta sonları musaitim sadece acıbademde hemen e 5in kenarında Yapa kitaplarının açmış olduğu bir oyun kulubü var ve zaman zaman etkinlikler yapıyorlar mesela yarın iki yaş grubu için bir etkinliğe katılacağız kızımla isteseniz ben bu tür etkinlikleri buradan duyurayım toplanalım beraber katılalım hem tanışalım hem de çocuklarımız beraber vakit geçirsin ne dersiniz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çamlıca, Bulgurlu, Libadiye civarı 1 yaş civarı oyun grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...