selamlar...

09/10/2010 14:15:00

ben de zaman zaman sinir bozuklukları yaşıyorum ama sizinki kadar yoğun değil sanırım. oyalanacak 1 seyler bulmaya çalışın derim. sizi mutlu edecek, eğlendirecek. ben bu siteden cok zevk aldım, öncesinde de blogcu anneyi takip ediyordum.  mesela, kitaplar okuyorum ara ara, radyo dinliyorum, battaniye örmeye başladım, büsürü 2.el giysi geldi onları yıkayıp ütülüyorum, bebek şekeri - kapı süsü v.s. hazırladık. bir de ağlamam geldiğinde tutmuyorum ağlıyorum hemen 1 rahatlama geliyor.

umarım 1 fikir verebilmişimdir. doğum süreci hhakında daha fazla bilgi edinme ve sizi nelerin beklediğini öğrenmek de iyi gelebilir. tabi kitaplar cok yardımcı bu konuda.

Ynt: selamlar...

09/10/2010 14:27:00

canim cok sagol cevabin icin..
oyalanacak fazlasiyla ugrasim olmasina ragmen bu böyle maalesef..dogum kurslarina gidiyorum,aksama kadar kitap okuyorum,yürüyüse cikiyorum..
zaten varolan duygusalligim sanirim en uc noktaya eristi hormonlarla..
aglayinca sucluluk duyuyorum bebegimde üzülür mü acaba diye..o yüzden sanirim birikiyor böyle..

Ynt: selamlar...

09/10/2010 14:49:00

arkadaşım bence ağlamazsan bebişin daha cok üzülür. çünkü sıklınca gerilen çakralardan biri mide vivarından geçiyor. sanırım çok dertli insaların ülser olma sebebi de o çakra. sen ağlamadıkça, boşalmadıkça orası doluyor bebüş rahatsız oluyor. ağla, rahatla...

sevgiler... - yakınlardaysan gel bana ağla 8)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
duygusal anneler,neden böyle olduk diyenler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...