göz doktoru tavsiyesi

01/19/2012 12:20:00

Çocuk doktorumuz 2 yaşından sonra her çocuğa göz muayenesi yaptırılmasını önerdiğini söylemişti.Alp artık  konuştuğu için göz doktoruna götürmeyi düşünüyorum.
Antalya'da çocuklar için önerebileceğiniz doktor veya hastane ismi alabilirmiyim?
Dünya göze giden var mı??nasıl??

Ynt: göz doktoru tavsiyesi

01/19/2012 13:15:00

Orbit göz merkezi var lara şubesinde Ali Rıza Ertunç'a gitmiştik. Deniz'in bebekken sürekli göz çapaklanmaları oluyor diye iyi bir doktor daha önce birkaç çocuk doktoru görmüştü en son burada doğru masaj tekniği ve ilaç ile kısa zamanda sorun çözülmüştü. Dünya göz hastanesini pek tavsiye etmem ben gitmedim ama giden arkadaşlardan duydum çok iyi değilmiş.

01/19/2012 15:25:00

Dişi pek önemsemedim (hatalıyım) ama gözü atlamam, çünkü 25 ime kadar 7 numara gözlük taktım.. genlerim şimdilik denizi etkilememiş.. umarım ilerde de etkilemez.. ben talya gözü beğenirim.. denizi medicale götürmüştüm 2 yaşında bi sorun çıkmamıştı.. geçenlerde kreşle orbite toplu kontrole gittiler.. deniz oradaki lambaları çok beğenmiş:)

01/19/2012 15:52:00

2,5 yaşında Medical Park'da kontrol ettirmiştim birşeyi yoktu, 4 yaşında tekrar kontrol edelim demişlerdi.Geçen ay kreşle beraber Orbit Göz 'e kontrole gittiler, ben de oranın iyi bir merkez olduğunu duymuştum.

01/20/2012 10:37:00

eşim de talya gözün yaşlı bir doktoruna gitti, sanırım ismi mehmetti. ve çok çoook memnun kaldı.

03/06/2012 12:38:00

bizde dünya göz hastanesine gitmiştik, orada zaten çocuk için ayrı bi dr öneriyorlar ,ismini hatırlamıyorum, iki sene önceydi, memnun kalmıştık, bizimde babamızın gözleri bayağı yüksek, genlerden geçmiş mi diye kontrol ettiriyoruz, en son Ankarada gitmiştik, burada dünya göze gittik,

03/12/2012 08:42:00

dunya goz hastanesını tavsıye ederım dr lar cok ıyı cocuklar ıcın ayrı bırımlerı var .

06/13/2012 07:47:00

geçmiş olsun medona ,

prof.dr.Yaşar Duranoğlunu şiddetle tavsiye edebilirim.322 57 17

Yaşam hastanesi Onursal Bey 

Memnun kalınan dr.lar.

06/13/2012 08:47:00

Nezaman a aldın? Beni mutlaka haber et benim de kendim için gitmem lazım

06/13/2012 11:07:00

rica ederim medonacım,inşallah memnun kalırsınız .

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...