Ankara etlikteki anneler...arkadaş arıyoruz kızımla

<123>

Ynt: Ankara etlikteki anneler...arkadaş arıyoruz kızımla

03/31/2012 20:36:00

bence bu hafta içi yeri ve zamanı ayarlayalım cumartesi için.. kimler gelicekse sayımızı belirleyelim tanışmış oluruz  güzel olur, hava da güzel olursa açık alan bir yerde süper olur bence ne dersiniz??

04/01/2012 15:33:00

tamam canım öyle yapalım arkadaşlar gelenler isimlerini söylesin cmtsi inş toplanıyoruz açıkcası benim ankarada çok bildiğim yer yok yeri siz ayarlayın arkadaşlar ok

04/03/2012 22:06:00

ben keçiören de oturuyorum, ben de istanbuldan evlilik dolayısıyla geldim... benim de çok arkadaşım yok.. etkinlik zamanı uyarsa katılmayı çok isterim.. sevgiler...

04/04/2012 17:18:00

arkadaşlar cmtesi gelenler kimler nerde buluşuyoruz fikri olan???

04/04/2012 18:15:00

walla ben gelirim yer olarak nere uyar size bilmem hava güzel olcak o yuzden avm dışında açık alan bir yer olsun bence ..ben kızımla tigem e cok gıderız hem acık alan biz otururken o da çimlerde özgürcene geziniyor bu çevrede açık alan başka yer bilmiyorum şu an internetim yok baska bırınden bağlandım ben arada takip ederim siz kararlastırın kısı sayısınıda ona göre ben varım :))

04/04/2012 20:31:00

tamam cnm ben tigeme gitmedim bilmiyorum nerde :)? saat 1 öğlen ii sanırım rkadaşlar gelen yokmu??????

04/05/2012 05:21:00

duygu_nehir tigem dediği için ben uyarım gitmediğim bi yeride keşvederim hadi ark gelen yokmu :)

04/05/2012 06:36:00

merhaba
bende keçiörendeyim cumartesimi buluşma yapacaksınız arkadaşlar

04/05/2012 09:55:00

ewet inş arkadaşım cumartesi buluşucaz...bekleriz yeri kararlaştırmaya çalışıyoruz

04/05/2012 11:52:00

ay çok güzel olmş aslında ama cumartesi arkadaşlarım kahvaltıya gelicekler ama buluşacığınız saatte misafirlerim gitmiş olursa bende gelirim kızlar :)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...