Ankara etlikteki anneler...arkadaş arıyoruz kızımla

<123>

Ynt: Ankara etlikteki anneler...arkadaş arıyoruz kızımla

04/05/2012 12:44:00

duygu_nehir yoksun ortalıkta tigem aoç sanırım nası buluşucaz napıyoruz arkadaşlar kimse bişey demiyor....numarmı yazsam sorun olurmu nası iletişim kurucağız arkadaşlar hadi :)

04/05/2012 12:51:00

çok şükür ınternetim geldi arızadan dolayı artık rahat rahat konusuruz :))

04/05/2012 13:04:00

arkadaslar ben aoç tigem'i  fikir olarak ortaya attım daha yakın diye bu tarafa yoksa baska yerler var da zor olur diye dedim..öğlen 1 bencede uygun ama kişi sayısını belirleyelim ve yeri tam olarak ..

04/05/2012 14:31:00

anladım canım çok şükür :) senle benden başka kimse bişey demiyor ben dedim ya çok açık mekan bilmiyorum tamam bu sefer tigem olsun hem keşvetmiş oluruz arkadaşlar güzergah tigem saat öğlen 1 hadi gelenler...
1.duygu_nehir
2.duygu_asyam  eeee

04/06/2012 09:03:00

eylül tonsilit oldu. 2 gündür ateş kusma. insallah haftaya düzelir ozaman aksilik çıkmazsa kesinlikle gelmek istiyorum

04/06/2012 13:50:00

bence bu işi haftaya bırakalım kimse gelmiyor önümüzdeki haftasonuna plan yapalım hepimiz bir arada olalım..

04/06/2012 14:31:00

tamam canım ama ben önümüzdeki hafta istanbula gidiyorum bu yüzden bu hafta tanışalım istemiştim mayıs başına kadar yokum inş o zaman siz toplanın ben size sonra eşlik ederim hem havalarda iyice ısınmış olur.....

04/06/2012 15:19:00

oo baya kalıyorsun ne güzel  ben de nisanın ortasında 1 hafta gidicem hava güzel olurda inş. gezerim istanbulu özledim baya oldu bu sefer gitmeyeli ocaktan beri:((

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...