yalnız bırakmaya gelmez bu haylazları:))

<12>
05/21/2010 18:53:00

çok yakın bir arkadaşım anlatmıştı da çok gülmüştüm. sizle de paylaşayım.
arkadaşım oğlunun altını değiştiriyormuş. güzelce temizlemiş. tam kapatacakken telefonu çalmış. sadece 2-3 dk tel görüşmesi yapmak için odadan çıkmış ve geri geldiğinde şok olmuş. oğluşunu yüzü ıpıslakmış. bir de diliyle habire yalanıyormuş. ıslaklığın nerden geldiğini anlamaya çalışırken çakmış olayı. bizim haylaz bi güzel çiş yapmış. herhalde en iyi ne şekilde püskürtürüm diye çalışmış:))bi de tadına bakmış. ıyyyy di mi:)) o gün bugün altı açıkken yanlız bırakmıyorum diye anlatmıştı:))

Ynt: yalnız bırakmaya gelmez bu haylazları:))

05/21/2010 19:01:00

tunam gül canım gül :) senin de bu tür hikayelerini dinlemeye az kaldı :) Unutma erkek anası oluyorsun  o pipi seni öyle bir ıslatıyor ki hayret edersin ha bir de rahat rahat pipi demeye,yaşasın gaz çıkardı,şükür kaka yaptı demeye :)))

İlk zamandan çantanıza alt değiştirme bezi koymanızı tavsiye ederim valla zaten sık ıslanacağı için can bebenin alt bakım örtüsü fiyatı da uygun 12 tane var içinde başka markanın var mı bilmiyorum ama bizim burdaki marketlerde o satılıyor canım benim.Altını almadan önce koy kesin alt açılır açılmaz ilk zamanlar yapıyorlar en azından daha az ıslaklıkla yırtarsın:)

galiba 20 si gibi bekleniyor.O tarihte kardeşim isviçreden gelecek çeşme de olacağız ama girebildiğim  her an gireceğim alacağım doğum haberini! ve mutlaka sesini duyacağım bırakmam valla :)

05/21/2010 19:09:00

ben neler yaparım allah bilir:)) öyle tecrübesiziz ki. tamam annem olacak ama annem de 2 kız büyütmüş. oğlan konusunda o da tecrübesiz. bakalım neler olacak neler.
aslında 9 ay 10 gün,  8 temmuzda bitiyor ama bu gidişimizde doktor 20 hazirandan sonra her zaman olabilir dedi. bakalım ne zaman teşrif edecek beyefendi. canım benim çok teşekkür ederim. sen bana çok iyi geliyorsun:))

05/21/2010 19:12:00

ya ne tecrübesi oğlanı kızı mı var kız yüzünü ıslatmıyor sadece o kaa!
Aaa temmuz olursa diğer Tuna gibi yengeç olacak :))
Ben takığım bu burçlara da biraz :)))

05/21/2010 19:30:00

bende yengeç olmasını çok istiyorum. babamız yengeç burcu:) genel olarak memnunuz kendisinden.
yani normal zamanında gelirse zaten çok büyük ihtimal yengeç olacak. 21 haziranda yengeçe geçiyor zaten.

05/21/2010 19:42:00

hadi hadi anneye düşkün olur yengeç erkeği ondan de miiii bak kocana haklıyımmm de miii
aman ne olursa olsun oğlumun burcu,hayırlısıyla sağlıkla doğsun biz onu eğitiriz :))
(berki çok eğitiyorum ya:)))

05/21/2010 19:46:00

:)) evet annesine düşkündür kendileri. babacı olmadığı kesin.
evet evet hayırlısıyla sağlıklı doğsun.

05/21/2010 20:24:00

Bir arkadaşım, oğlunun altını açarken "savulun dikkat çövdürebilir" diye uyarıyordu bizi.. :)

05/22/2010 10:01:00

Nilberk'e katılıyorum can bebeyi mutlaka al ve birkaç küçük havlu hazırla pipi bezi olsun:) biz mother care'in ağaz havlularını pipi havlusu yapmıştık. Altını açar açmaz üstine onu örterdik.
bendim okadar çok hikayem varki. Babanemizin suratına işedi, annanemizin üstine benim her yerime derken babamız sürekli bizimle dalga geçiyordu. birgün banyoda babasının kucağına verdim. eşim az sonra kendi göbeğinin üstündeki sarı sarı şeylerin ne olduğunu sordu anlamaya çalışırkende parmaklarıyla yuvarlıyordu onları. evveeett babasına en büyük süprizi saklamıştı:)))))

bir günde altını değiştiriyorum. ayaklarını havaya kaldırdım yeni bezi yerleştirdim bizimki kıkırdamaya başladı. neden gülüyormuş benim oğlum diye ayakları bi indirdim çocuğun suratı sırılsıklam ve büyük bir keyifle yalanıyor. bir kaç sn. ıslaklığın ne olduğunu anlayamadım takii çocuğun devamında kanepenin arkasındaki çizgi şeklindeki ıslakığıda görene kadar:))

05/22/2010 10:55:00

altini acarken ustune bir bez ortmeni tavsiye ederim. yenidoganlarin huyudur actigin anda cis yapmak. erkek olunca da menzil uzun oluyor tabi :)

05/22/2010 19:35:00

vay bu erkek bebeklerin genel özelliği sanırım:) hımm hazırlıklı olalım o vakit. herşey olabilir:))

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...