yalnız bırakmaya gelmez bu haylazları:))

<12>

Ynt: yalnız bırakmaya gelmez bu haylazları:))

05/22/2010 19:47:00

Ya biz de çok uzmanlaşmıştık bu konuda. Ilgaz hep sol gözüne işerdi. Bir de o kadar komiktir ki, gözüne gelenin ne olduğunu anlayamıyor, bir yandan işiyor, bir yandan gözünü açıp kapıyor, burnuna geldiği için irkiliyor, biz acemiler müdahele edene kadar suratı çiş içinde kalırdı. Bak unutmuşum gözümün önüne geldi o hali :)

Birimiz altını açarken, öbürü elinde bir parça pamuk beklerdi. Eğer altı açıksa hemen pamuğu fıskiyenin üstünde havada tutardık, böylece akışı bez yönüne sağlanmış olurdu.

Evren'lerin de bir çözümü vardı ya bak hatırlayamadım, atayım da yazsın :)

05/22/2010 19:56:00

Evet işeme olayı bizde de çok olmuştu. Hadi işemek neyse de,bir keresinde daha bir haftalık falandı sanırım Tenten; ozamanlar kaka sıvı tabi :) altını açtığım an fırt diye kaka ağzıma fışkırmıştı. Annem de bana demişti ki; 'Bak görüyo musun daha şimdiden ağzına sıçtı ' :) Bir keresinde yine 20 günlüktü aynı şekilde altını açtığım an kaka fışkırdı ağzımı, yüzümü daha önceki tecrübeden korudum ama üzerimdeki t-short ve jean nasibini aldı. Abartmıyorum :)

Altını açma işini çoğunlukla ben ve benden fırsat kalırsa annane ve baba yapıyordu. Onlarında çiş ve kaka anıları var elbet ama en çok ben nasiplendim :)

05/22/2010 20:06:00

amanınnnn korktummmmmmmmm ben. ben arkadaşımın başına gelenin ekstra bişey olduğunu sanmıştım.

05/22/2010 20:23:00

hehe, biz de  neydi ya unuttum adını, bal-çiçek miydi neydi hani şu sıkmalı balların kapağını dezenfekte ettik. Altını açtıktan sonra hemen pipinin üstüne koyuyorduk, en azından işeyince cişin alta beze doğru inmesini sağlıyordu.  fotoğrafını da çekmiştik öyle. Tabi Tan'a gösterir miyiz bilmiyorum o fotoları :)

05/22/2010 20:40:00

:)) evet nilberk söylemişti sanırım. bakalım bizim tuna bey ne vakit gelecekler. umudum yengeç burcu  olması. hasta bezini de yazalım listeye o vakit.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...