ankara yenimahallede 15 aylık oğluma bakıcı

10/15/2011 20:23:00

ankara yenimahallede oturuyorum. 15 aylık bir oğlum var ve 2 aylık hamileyim. hamileliğim biraz sıkıntılı geçtiğinden ve ikinci bebeğim doğduğunda hayat daha da zorlaşacağından oğluma benimle birlikte bakacak, oğlumun günlük bakım ihtiyaçlarını karşılayacak, dağıttıkarını toplayacak, yemek pişirecek, çamaşır, bulaşık makinesini boşaltmak gibi ev işlerinde de bana yardımcı olacak birine ihtiyacım var. temizlik için haftada bir gelen ve çok da sevdiğimiz bir yardımcımız olduğundan, yukarıda saydığım işler dışında bir iş yapılmasını beklemiyorum. evde olduğumdan çalışma saatleri konusunda esneklik söz konusu olacaktır. bazı günler, öğle yemeğinden sonra oğlumla bir yerlere gittiğimizde bakıcıya ihtiyacımız kalmayacağından bizimle çalışacak kişi de öğleden sonra evine dönebilir mesela. haftada ortalama 2 gün, öğlene kadar çalışıyorum ancak evde olmadığım zamanda anneanne bize geliyor. çalışma koşullarının karşılıklı anlaşma ile halledilebileceğini düşünüyorum. aslında önemsediğim tek şey, oğluma güleryüzle ve şevkatle davranacak bir "teyze/abla" bulabilmek. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...