Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

01/24/2012 11:46:00

Geçtiğimiz pazar 7 nurti bebesi ve ailesi olarak Küçükyalı Retto Cafede kahvaltıdaydık çocuklar da bizde çok eğlendik.  Kahvaltıyı Grupanya fırsatlarından almıştık. Bugünde Grupfonide Acıbadem'de bir cafede kahvaltı fırsatı var , kahvaltı kişi başı 8 TL.ye geliyor, ben daha önce burada kahvaltıya gittim üst katında çok minik bir oyun odası var (gerçekten minik) ama genede üst kat çocukların koşması oynaması için ideal.

Toplu gidersek bize üst kata masa hazırlamalarını rica ederiz ve çocuklara gene boyama kitabı, boya vs. aktiviteler yaptırabiliriz kahvaltıdan sonra. İsteyenler fırsatı bugün satın alsın ve sonrasında kişi sayısına göre ben rezervasyon yaptırırım.

Ynt: Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

01/24/2012 11:47:00

Geçen Pazar günkü kahvaltımızdan kareler...

01/24/2012 11:48:00

7 Nurti bebesi ve ailesi

01/24/2012 11:57:00

Nihal ben aldım. Bu haftasonu için mi ayarlayacağız? Birde eşli mi olacak? Son soruda kahvaltı tabakları nasıl oluyor, 2 kişilik aldım ben ama malum eşli ve çocuklu 4 kişiyiz, bir kupan daha mı alsam eğer eşler gelecekse? yoksa yeterli olur mu bilemedim.

01/24/2012 12:00:00

Fırsatı bugün bitimine kadar alanlar alsın tarihe sonra hep birlikte karar verelim bu haftasonu olmasın benim çok işlerim var :)

Geçen pazar eşli gelenler oldu benim eşim geldi mesela sana kalmış , ama gelse daha iyi tabii arada çocuklara baktılarda bizde iki muhabbet edebildik :)

Metto'da 2 kişiye 2 büyük tabak getiriyorlar birinde sıcaklar birinde soğuklar var ayrıca istediğin kadar çay iki kişiyi doyuracak kadar çeşit var senin çocuklar ne kadar yer bilemiyorum istersen onlar içinde al bir kupon.

01/24/2012 12:05:00

Şimdilik fırsatı alanlar

1- Nihal - Poyraz - babası :)
2- İmgeiremselin - 2 güzel kız
3- Süheyla - İdil
4- Burcu - Can

Bu akşama kadar fırsatı isteyen herkes alsın, tarihe yarın karar verelim.

01/24/2012 12:20:00

ben de alacagim grupfoni sifremi hatirlarsam:) offf yaslandim artik:)

01/24/2012 12:26:00

Mekanla görüştüm bizim için üst katta uzun bir masa hazırlayacaklar. Rettoya gelenler sakın aklınıza Retto gibi bir yer gelmesin Retto Anadolu yakasında tek öyle başka bir çocuk cafesi yok.

Bu gideceğimiz yer minicik bir odaya birkaç oyuncak koymuş sadece, bu nedenle yanımızda aktivite yapabileceğimiz şeyler götürebiliriz ve çocukları ayrı bir masada oynatabiliriz diye düşünüyorum.

01/24/2012 12:27:00

Alabildim sonunda:) bakalim kiprasma tarihi ne olacak?

01/24/2012 12:28:00

1- Nihal - Poyraz - babası :)
2- İmgeiremselin - 2 güzel kız
3- Süheyla - İdil
4- Burcu - Can
5- Esra - Tuna

Şimdilik aklımda 12 Şubat var tarih olarak, herkese uyuyor mu?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...