Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

Ynt: Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

01/30/2012 23:03:00

Anlayışınız için çok ama çok teşekkür ederim arkadaşlar.Beni çok mutlu ettiniz.Ne mutlu bana sizin gibi dostlarım var.Tanısamda tanımasamda birlik olup en hassas olduğum noktada kolum kanadım oldunuz çok teşekkürler.

01/31/2012 04:21:00

Bizimki çok minik. Eşsiz gelmem zor. Sorun olmaz umarım

01/31/2012 08:20:00

şimdi son karar nedir eşlimi olacak eşsizmi bende ona göre ayarlıyım:):)

01/31/2012 08:49:00

Kendimiz karar verelim arkadaşlar yani getirmeme şansı olanlar eşini getirmesin ama Feyza gibi bebeği çok minik olup yalnız gelemeyecek olan varsa gelsin eşide.

Ben eşsiz geleceğim.

01/31/2012 09:26:00

benim içinde farketmez.ama çoğunluk ne derse ben ona uyarım.ya da eşi gelenler dediğiniz gibi ayrı masada oturabilirler:)

01/31/2012 09:28:00

Eşsiz gelme imkanı olanlar eşsiz geliyor. Ben eşsiz geliyorum.

01/31/2012 15:20:00

Kızlar şöyle yapalım eşli gelmek zorunda kalanlar, aynı masada olsun. eşsiz gelenlerde ayrı masada ne dersiniz. yada eşler ayrı masada? bende çoğunluğa uyacağım.

01/31/2012 17:10:00

ya böyle ayrı gayrı oturulacaksa hele de eşli eşsiz filan diye tadı tuzu kalmaz bence. eşi gelmek zorunda olan 2 kişi var sanırım onlar gelsin. hep beraber oturalım diye tavsiye ediyorum.

01/31/2012 19:29:00

Evet bende Denize katılıyorum eşi gelmek isteyenler gelsin ve hepimiz aynı yerde olalım zaten 2.katı bize ayıracaklar ve hep birlikte olacağızi.

02/02/2012 14:46:00

Nihal, kahvaltı programımızı kaç gibi planlıyoruz. aynı gün bir yere daha katılma durumumda var da ona göre plan yapayım:) birde çocukların oyalanması için neler getirelim onuda kendi aramızda netleştirirsek süper olur.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...