Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

Ynt: Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

02/14/2012 15:16:00

Dilek 10da başlıyor kahvaltı. 10-10.30 arası toplanalım işte. Metrobüs durağında inince taksiyle çok yakın zaten. Ben akşam yanında yöresinde ne var öğrenip yazarım buraya.

02/14/2012 15:34:00

arkadaşlar, metrobüsten acıbademde inmeyip, hasanpaşa durağında inerseniz, oradan minibüsle sonraki ikinci durakta (acıbadem) inersiniz.oradan da yürüyerek en fazla 10 dk sürer. acıbadem köprüsünden kadıköy istikametine yürünecek. iş bankası bloklarından sonra. iş bankası bloklarını acıbademde herkes bilir. metrobüsten acıbadem durağında inerseniz de, taksiye binersiniz, yine acıbadem caddesi iş bankası blokları diye tarifleyip kadıköye doğru blokları geçince sağda takip edin derim. acıbadem durağında inilince direkt dibinde minibüs hattı var mı bilmiyorum.

02/14/2012 17:26:00

atb bende ikiz bebek arabası oalcak minübüse sığamayız mecbur taksi kullanacağız ona göre acıbadem demi inelim hsanpaşada mı?

02/14/2012 17:27:00

Nihalim hadi canım ya.İki bebekle sersefil olmayayayım birde

02/14/2012 17:39:00

ricaederim atb :))

02/14/2012 19:12:00

Birbirine yakın mesafede olanlar ortal korsan taksitler gdin bence karşıdan buraya 30 geliyo

02/14/2012 22:46:00

korsan taksiyi nerede bulacağız ezgi:)))) birde bu yakadan bir tek ben varım:))))

02/15/2012 05:14:00

Kızlar ben gelemiyorum bilmiyorum kupona ihtiyacı olan var mı? Varsa verebilirim. Yoksa başka zaman giderim :) İyi eğlenceler... Dilek söğütlüçeşme daha iyi olur sanki sana yani hasanpaşada insen...

02/15/2012 08:01:00

selamlar, akşam kilitlendi nurti, yazamadım, bella bence acıbademde inin taksi bulmak kolay olur. dediğim gibi yürüyecekseniz hasanpaşa diyorum, taksi ile gelecekler acıbadem diyorum.  ama yarın da kar varmış yürümeyin bence.

02/15/2012 08:03:00

Dilek çocukların ikisinide getiriyomusun? eğer öyleyse sakın yürüme canım Acıbadem durağında in ve taksiye bin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...