Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

Ynt: Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

02/17/2012 21:49:00

ataşehirden ben nasıl geleceğim kızlar adresi bilmiyorum ? biriniz bana tarif etsin adresi..

02/17/2012 21:58:00

Bana Avıbadem den tarif etmişlerdi merve işine yarar mı? Birde ÇEkmeköy nerede haftaya davulumdan  masallara bizde gelelim diyoruz

02/17/2012 22:01:00

ya acıbadem köprüsünden sonrasını bilmiyorum birisi bana mesaj yzsın adresı yarın için özelden! davulumdan masalları çok merak ediyorum ben sana benim evi tarif edeyim bana gel olmazsa benden çekmeköye geçeriz canım ..

02/17/2012 22:31:00

mervecim e - 5 den kadıköye giden bir otobüse binip acıbadem köprüsünde iniyosun. bulunduğun yerden acıbadem caddesine geçiyosun.acıbadem caddesinde 3 durak kadar yürüme mesafesi var. istersen kuruçeşme durağından 3 a,3b,yada 1 nolu otobüslere binip dörtyol durağında iniyosun.
açık adres:Acıbadem Cad. 
No:67/b Acıbadem 
Kadıköy / İstanbul

02/17/2012 22:33:00

02/17/2012 23:39:00

Arkadaşlar cafenin telefon numarası varmı? Haritada iki tane metto cafe var da hangisi anlamadım.. Yarın yola çıkmadan cafeden yol tarifi alacağım.. Emine cim senin haritanıda büyüttüm ama çok bulanık anlaşılmıyor..
Cafenin numarası yoksa İçerenköyden araba ile geliş yolumu tarif edebilecek biri bana özelden tel no sunu verebilirmi?
İnşallah kahvaltıda buluşmak üzere diyorumm ve yatıyorum:)) 

02/17/2012 23:47:00

haritada "g " yazan yer.

02/18/2012 00:18:00

geçmiş olsun cnm.

02/18/2012 00:25:00

emine çok sağol canım yarın görüşmek üzere iyi geceler:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...