Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

Ynt: Acıbadem Cafe Metto'da kahvaltı...

01/30/2012 13:30:00

o tarihe kadar  anca toparlanırız nihal onu söyleyeyim.

Birde kızlar birşey soracağım eşli gelmesek olmaz mı? Geçen buluşma pazardı hani dedim eşli olabilir.Birlikte vakit geçirmek istenebilir. Şimdiki Cumartesi

Birde biizm hassas bir durumumuz var biliyorsunuz baba faktörü yok.Bu buluşmaya Oğuzla geleceğim ve diğer babaları görüp üzülmesini istemiyorum benm babam niye gelmedi diye.Çünkü herşeyi  aklı eriyor artık malesef.

Olmadı artık kahvaltılara katılamayacağım yada Oğuz'u hiç getirmeyeceğim bundan sonra malesef

01/30/2012 13:48:00

Bana uyar Dilekciğim , seni çok iyi anlıyorum canım bende babasız büyüdüm ve babası olan çocukları hep kıskanırdım :(

Kahvaltı fırsatımız 2 kişilik olduğuna göre ben Hülya ile paylaşabilirim bu durumda.

01/30/2012 14:04:00

Babasız gelmek benim için uyar ;) Haklısın Dilek benimde aklıma gelmedi değil, iyi ki söyledin.

01/30/2012 14:07:00

bizde babasiz gelebiliriz hic sorun yok

01/30/2012 14:13:00

Fazlayı alsaydım bile eşimle gelmeyi düşünmüyordum denk geldi valla.Nihalcim çok teşekkürler paylaşacağın için.

01/30/2012 14:31:00

biz de satabiliriz babayı =)

01/30/2012 14:35:00

Biz babamızla gelsekte o aynı masada olmayacak. aşağıda olacak.  eşli gelenleri öyle yapabiliriz onlar ayrı masada aşağıda otursunlar. ne dersiniz?

01/30/2012 14:39:00

Sevilay bu aldığımız fırsat kuponundaki kahvaltılar 2 kişilik yani şöyle 2 kişi için ortaya bir sıcak bir soğuk tabağı getiriyorlar 2 kişi paylaşıyor bu tabaktakileri ,herkesin bilgisi olsun diye yazdım. yarısını aşağı gönderin yarısı yukarı gelsin mantığı olamayabilir.

Yada aşağı göndereceğimiz babalarda kahvaltıları paylaşır derseniz neden olmasın :)

01/30/2012 16:17:00

bir grup birbirinden bihaber erkek aynı masada oturmaz bence. yani benimkini kolundan sürüklesen oturmaz. =) gerçi erkekler toplandı mı futbol muhabbeti başlar. bi sonraki hafta halı saha maçlarını izlemeye gidebiliriz. =) 

01/30/2012 21:24:00

Bence de eşsiz daha rahat oluruz ki bende görümce ve yeğenlerle kadın derlemesi yaptım. Bende yanlışlıkla 4 bilet almışım da :) 

Dilek, Hassas durumunu az çok anlayabiliyorum. Bende babasızlar kervanındanım. :) 
    Durumunu belirtmen çok güzel, tercihli yapma imkanlarımızı değerlendirir, isteksiz olan eşleri de rahatlatmış oluruz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...