2010 mart bebekleri nasıl

Ynt: 2010 mart bebekleri nasıl

04/27/2011 08:46:00

selam anneler nerelerdesinizz .. biz artık aktif olarak yürüyor ve herşeyi yiyoruz.. sizlerde ne var neyokk

04/28/2011 05:56:00

biz de herseyi yiyiyoruz, yurumeyi bizimki 9,5 aylıkken yaptıgı icin su anda evde at kosturuyor, yakında alt komsu sikayate gelecek diye korkuyorum:) cekmece ve dolaplara bayılıyor, dun cekmecenin birinin icine girmis oturmus oyle karıstırmıs icindekileri:) legolarla bilinçli bir sekilde oynamaya basladı, ama bunun dısında zeka gelistirici birseyler almak lazım mı bilemedim. siz oyun anlamında neler yapıyorsunuz?

04/28/2011 18:25:00

bız aktıvıte olarak legoları takıp cıkartıyoruz ıc ıce gecen kutularla kule yapıyoruz rastgele karalama yapmaya bayılıyoruz bol bol ev ıcınde saklambac oynuyoruz..... sabah doktora gıttık atopık dermtıt olmus kremler ve alerjjı  surubu verdı kılomuz  10:700 gr boyumuz 76cm olmus gelısım ıyı ama alerjıde olmasa.. bırde cok oyuncuyuzz 

04/28/2011 18:34:00

derı egzaması canım alerjık bunyelerde cok sık gorulur mus derıde kasıntılı dokuntu .. buyudu ama onunla bızde buyuduk:::)) 

04/29/2011 05:22:00

cok gecmis olsun elifimm. alerjik bunyeler zor hakkaten. gecen hafta biz de altıncı hastalık olduk. 2 gece ateslendi, ne bir oksuruk, ne burun akıntısı. 2 gun sonra uyandı yuzunde pembe pembe dokuntuler. 2 gunde onlar da gecti ama insan telaslanıyor iste. 

04/29/2011 06:05:00

Kızlar merhaba, Bakırköyde oturuyorum o civarda olup oyun grubu oluşturmak isteyen var mı?

04/29/2011 06:36:00

benimki daha yürümeye başlamadı kendi başına. ama sıralıyo. ve elimi tutarak yuruyo. kendı basına 3 adım atıyo sonra kendını alkıslarken düşüyo :) 9.300 kg. 75 cm boyu. yemekte sorun yok. bitek kahvaltıyla aramız yok. ev dağıtmakta benimkide başarılı..

04/29/2011 07:03:00

benim oğlum da yürüyor, oyun canavarı, surekli birseyleri acip kapatmayi cok seviyor, en cok kitaplarla oynuyor, bir de köpek arkadaşıyla..ben de halkalı'da oturuyorum, haftaiçi çalışıyorum, haftasonları arada buluşup biraraya gelmeyi isterim, havalar da ısınacak inşallah:=)

04/29/2011 07:25:00

hep istanbuldaki mart anneleri yazmış,biz izmirdeyiz:)benim miniğim artık çokta minik değil,büyüyor:yürüyor,koşuyor,baba-dede-mama-meme diyor,mutfakta ne kadar tencere-tava varsa salona taşıyor,tırmanıyor(koltuk-sandalye...),parka gidip çocuklarla oynamayı çok seviyor,saklambaç oynuyor...çekmece-dolap boşaltıp marifet gibi bana getiriyor:))bende aferin oğlum diyorum tabi:))....
  bizde 2 sene önce geldik istanbuldan,bakırköydeydik ama artık  izmirdryiz,buralara yolunuz düşerse bende tanışmak isterim sizlerle...

04/29/2011 07:31:00

TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR HAVALAR ISINSIN OYUN GRUPLARI OLUŞTURURUZZ. HERKESE ORTAK Bİ NOKTADA ÇOCUKLARIN RAHATÇA OYNAYABİLECEĞİ BİZİMDE FAZLA KOŞUŞTURMAK ZORUNDA KALMADIĞIMIZ YERLER OLABİLİR. HERKES GİDİP BEĞENDİĞİ GÖRDÜĞÜ YERLERİ YAZAR ONA GÖRE YER BELİRLERİZZ NASIL OLURR

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Mart Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...