Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

11/30/2011 11:25:00

Bir süredir merakla takip ettiğim bir çalışma.Ankara'da bir montessori okulunda yaptıkları çalışmayı netten seyretmiştim, çok hoşuma gitmişti.Şu an İstanbul'da devam ediyorlarmış.Ben çok merak ediyorum ve oğlumun da bunu yaşamasını istiyorum, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?Bu girişimin sahibi Serkan Kırmızı'yı arayıp konuşsam, şartlarını öğrensem ve Antalya'da da bizim çocuklarımız için böyle bir çalışma yapmayı kabul etse katılır mısınız??? Tabi belli bir ücreti vardır, mekan ve ikramlar konusu da diğer sorunumuz ama ilk önce sizin tepkinizi öğrenmek isterim.

Facebook sayfası ; http://www.facebook.com/group.php?gid=133512771333&v=wall#!/group.php?gid=133512771333

Bir örnek çalışma ; http://www.youtube.com/watch?v=AqjOmPcOejI&feature=related

hatta bir tane daha ; http://www.youtube.com/watch?v=xIMxp6WnuP0&feature=related

Ynt: Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

11/30/2011 11:39:00

yaşı uyarsa ben katılmak isterim..

11/30/2011 11:50:00

Antalya'da neden bebeklere cocuklara yönelik cok fazla aktivite yok :( pinar ben de izlemeye gelirim eğer kabul edilirse.

11/30/2011 11:57:00

ah bir bilsem neden buralarda güzel atraksiyonlar yok:)))  ilgilenen anne-çocuk sayısını ve yaş durumlarını da Serkan Bey e soracağım, ama sayımız az olursa 2-3 kişi gibi, o zaman hiç aramaya bile gerek olmaz:(((

11/30/2011 12:01:00

bende şu aralar zaman sıkıntım olduğu için net birşey yazamıyorum ama katılmaya çok isterim.

11/30/2011 16:02:00

bizde düşünebiliriz.Hatta bir arkadaşım çocuklar için böyle bir aktivite hazırlamayı planlıyordu.Onada sorayım....

12/01/2011 06:54:00

Merhaba peyibal, boyle bir aktiviteye kızımında katılmasını çok isterim. Kızım 3 yaşında ve kreşe gitmesindense bu tür aktıvıtelere katılmasını tercih ediyorum. Umarım katılım çok olur ve bu aktivite gerçekleşir. 

12/01/2011 07:41:00

1 hafta bekleyip bu başlık altında katılmak isteyenlerin son durumunu-sayısını bir görelim , ondan sonra ben Serkan Bey'e detaylı bir mail atarım ve şartlarını öğrenirim,gelen cevaba göre de buradan herkesi bilgilendiririm.

12/01/2011 08:10:00

alt yaş sınırı varmı acaba?

12/01/2011 08:45:00

psycho, 18-36 ay bebek ve aileleri beraber / ayrıca 4-6 yaş ve  / 7-10 yaş grupları var diye bir blogda okudum.Ama direk Serkan Bey'le görüşmedim.İlgilenen antalya annelerinin ve bebek yaşlarının durumuna göre konuşmak istiyorum açıkçası, belki de sayıyı tutturamayacağız ama Serkan kendisi bize karma bir alternatif sunacak gibi bir hayalim de var:))

12/01/2011 08:51:00

antalyada çocuklara müzik dersi veren bir takım kurslar var,grup çok kalabalık olmazsa  buradaki kurslardan biriyle görüşsek nasıl olur sizce...ben bi araştırmıştım genelde büyüklere kurs veriyorlar ama toplu talep olursa burdakilerde yapabilir belki...serkan bey kabul etmezse böle bişey deneyelim..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...