Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

Ynt: Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

12/01/2011 12:11:00

evet, bu ritm olayına taktım ben, bir şekilde toplaşıp bunu yapacağız .

12/01/2011 12:16:00

Ya bı de jimnastik olsa bebeklere artik tadından yenmeyecek pınar.ben bile heves ettim sizin için.bizi kabul etseler ben bile katılırsın teo ile,gerçi tüm davulları yerdi teo ama neyse:)

12/01/2011 14:50:00

Akdenız unıversıtesınde müzık alanında yüksek yapan bı arkadasım vardı,
ona maıl attım,davulcu o da,belkı bıldıgı bı grup vardır burda.Cevabını sızle paylaşıcam gelınce.Harıka bı etkınlık,sadece çocuklara değil, yetişkinler de dahıl olabılır etkınlıge bence.

12/01/2011 14:54:00

evet biz de çalalım, mesela benim ilkokulda folklör ekibinde darbuka çalma geçmişim var,  belki hala ritm duygum ölmemiştir:) hemde eğleniriz bebelerle.. varım..

12/01/2011 15:03:00

psycho, süper olur bir yandan da şehir içindeki seçenekleri araştırmış oluruz.

zaten ben dayanamıycam 1 hafta filan beklemeye yarın mail atacağım , bizden bahsedip şartlarını ve aktarmak istediği başka birşey varsa onları öğreneceğim Serkan Bey'den.

yasea, dimi ya, aslında benim de kafamda bizim de katılabileceğimiz çocuklu-analı bir ritm çalışması, çok eğlencelidir eminim.

12/01/2011 15:50:00

ben de varım :)

12/03/2011 12:44:00

perşembeden beri Serkan Bey'le mailleşiyoruz, nooolur süper bir sonuç çıksın :))))

Tarih konusunda Aralık ayı hem onun için hem de bizim için sıkıntılı olacak gibi görünüyor.Ocak ayı uygunmuş, ama halletmem gereken birsürü detay var.İlk önce onların altından kalkabilirmiyim bir çalışma yapmam lazım , en kısa sürede şekillendirip sizi haberdar ederim.

12/03/2011 12:47:00

'' Eğer katılım uygun sayıda(her bir grup için 6-10 kişi)
18-36 ay çocuklar için aile katılımlı bir çalışma
4-5-6 yaş için ayrı bir grup olabilir.
Birde oraya gelmişken eğitimciler içinde bir atölye düzenleyebiliriz. ''    demişti Sekan Bey, eğitimciler değil de bizler için birşey istedim bakalım detaylandıracağız.

12/05/2011 21:01:00

şartlar uygun olursa katılırız seve seve :)

12/07/2011 09:50:00

Arkadaşlar son durumumuz şu;

Bu çalışma Ocak ayında yapılabilir,Serkan Bey in programı müsait.Belirtilen grup ve sayılarda 3 ayrı grup için ok dedi.
- 18-36 ay bebek ve anneleri
- 4-5-6 yaş çocuklar
- Ve de anneler

Ancak olayın daha profesyönel bir ortamda yapılabilmesi için ben kendi kreşimiz de dahil olmak üzere birkaç kreşe danıştım.Hatta montessori eğitimi veren bir kreşin yöneticisiyle de görüştüm.Ancak hepsinin ortak söylemi şu ; '' Bizim bünyemizde de ritim-orff çalışması yapılıyor,öğretmenimiz de var, Serkan Bey'i getirmek yerine bizim bünyemizde birşeyler yapabiliriz''

Serkan'ı kendi başımıza getirmeye çalışırsak maliyeti uçak-konaklama-orff dersi toplamı max. 800 tl civarı.20 kişiden kesin rezervasyon ve ödeme alırsak kişi başı 40 tl gibi bir rakam oluyor.

Sizden bir geri-dönüş almadan Serkan Bey'e birşey söylemek istemiyorum.Ne diyorsunuz ,bunun altından kalkabilir miyiz???Yeterli katılım sağlanabilir mi???

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...