Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

Ynt: Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

12/10/2011 10:09:00

KATILMAK İSTEYENLER

1-peyibal ve efe (3,5 yaş)
2-gmzalp ve alp ( 2 yaş)
3-codid ve teo can (8 ay)
4-busra ve sıla (5 yaş)
5-ilal ve eylül peri (3 yaş)
6-aylanaz ve naz (2,5 yaş)
7-psychomom ve ada ( 15 ay)
8-yasea ve deniz (3,5 yaş)
9-yesilanne ve tenten (2,5 yaş)
10-ysmn ve gazihan (3 yaş)
11-berenim ve beren (2,5 yaş)
12-berenim'in arkadaşı ve kızı (yaş?)
13-dasgdelen ve tuana (2,5 yaş)

Yukarıdaki listede adı olmayan ve yeni eklenecek arkadaşlar listeyi güncelleyerek devam edebilirler.Nurturia dışından da katılımcı varsa bizim için çok güzel olur, grulara göre sayıyı tutturabilmemiz aksi takdirde zor olacak.:))

12/10/2011 10:11:00

bı kaç arkadaşım var,hemen haber verıcem..

12/10/2011 17:34:00

arkadaşımın kızı 3 yaşında

çoğunluk sağlanır umarım

çok hevesliyiz :)

12/10/2011 18:45:00

Çoğunluk  sağlanmış gibi.

12/16/2011 08:14:00

Arkadaşlar, unuttum sanmayın bu ara biraz arka arkaya geliyor herşey.Son durumu toparlayalım;

Ocak ayında bir tarih belirlememiz lazım, bu yüzden biraz sıkıntılıyım, herkesi mutlu edecek bir tarih ve saatte anlaşmamız gerekiyor.Sömestr tatilinden önce yapmamız fire vermemek açısından daha mantıklı olacaktır.20 Ocak'tan önce bu çalışmayı gerçekleştirelim diyorum.

Uçak konusunda sorun yok, hergün - her saat Atatürk Havalimanından uçurabiliriz Serkan Bey'i.

Sizin için uygun olan bir tarih var mı Serkan Bey, o tarihler üzerinde yoğunlaşsak daha pratik olacak???? Kaç gün kalacaksınız???

12/16/2011 08:19:00

mekan neresi olacak peyibal.. bu çalışmayı nerede yapacağız.. serkan beyin anlaştığı bir yer var mı? yoksa biz mi ayarlayacağız?

12/16/2011 08:22:00

mekanı ayarlamaya çalışıyorum;konaklama ayarlayacağım otelin bahçesi ve de salon kullanımı için görüşeceğim. bunları netleştirebilmem için tarih belirlememiz gerekiyor.

12/17/2011 10:35:00

Bu arada birşey paylaşmak istiyorum;

Dün akşam kendi kreşimizde aile katılımlı bir seminer düzenlendi; konusu '' müzikli hareket ve eğitimi' .Müzik öğretmenimiz ,ebeveynlere çocukların müzik saatlerinde neler yaptığını uygulamalı olarak yaptırdı ,şarkılara hareketlerle eşlik edip, müzik aletleri,ritim çubukları kullandık.Seminer sonunda çocuklarımız da katıldı ve beraber çok eğlenceli vakit geçirdik.Hatta Efe'yi müzik aletlerinden kazıyarak ayırdık:)) Bu sabah uyandığında hala ağlıyordu '' okula gidicem, müzik yapmak istiyorum, müzik aletlerimi aldılaaaar '' diye.

Diyeceğim o ki, ben çok eğlendim, yeni şeyler öğrendim.Serkan Bey'in hem bizim için hem de çocuklarımız için unutulmaz bir çalışma yapacağına da eminim.Lütfen katılım konusunda yüksek sayılar yakalayalım ki hem biz hem de çocuklarımız bundan mahrum kalmasın.

12/17/2011 21:20:00

ben ve oğlumda katılmak istiyoruz. umarım gerçekleşir çok güzel bir aktivite. gelişmeleri takip edicem bizide listeye eklerseniz sevinirim:)

12/18/2011 08:42:00

KATILMAK İSTEYENLER

1-peyibal ve efe (3,5 yaş)
2-gmzalp ve alp ( 2 yaş)
3-codid ve teo can (8 ay)
4-busra ve sıla (5 yaş)
5-ilal ve eylül peri (3 yaş)
6-aylanaz ve naz (2,5 yaş)
7-psychomom ve ada ( 15 ay)
8-yasea ve deniz (3,5 yaş)
9-yesilanne ve tenten (2,5 yaş)
10-ysmn ve gazihan (3 yaş)
11-berenim ve beren (2,5 yaş)
12-berenim'in arkadaşı ve kızı (3 yaş)
13-dasgdelen ve tuana (2,5 yaş)
14-psychomom'un arkadaşları ( kaç kişi ve çocuk yaşları??)
15-ozgurnur ve salih (2,5 yaş)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...