Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

Ynt: Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

12/20/2011 09:43:00

Günaydın.

14 Ocak uygundur benim içinde.

Eğer ulaşım uçakla olacaksa
bir an önce bileti almakta gerekir sanırım.

Günüz güzel olsun.

Görüşmek üzere.

12/20/2011 12:28:00

Benim içinde uygun.  7si veya 14 ü, ikiside olabilir. Nerede ve saat kaçta olacağınıda öğrenirsem sevinirim. Serkan beye ve Pınarada teşekkürler. Eminim çok güzel bir aktivite olacak sizlerin sayesinde. Heyecanla bekliyoruz o günü.

12/20/2011 13:03:00

KATILMAK İSTEYENLER

1-peyibal ve efe (3,5 yaş)
2-gmzalp ve alp ( 2 yaş)
3-codid ve teo can (8 ay)
4-busra ve sıla (5 yaş)
5-ilal ve eylül peri (3 yaş)
6-aylanaz ve naz (2,5 yaş)
7-psychomom ve ada ( 15 ay)
8-yasea ve deniz (3,5 yaş)
9-yesilanne ve tenten (2,5 yaş)
10-ysmn ve gazihan (3 yaş)
11-berenim ve beren (2,5 yaş)
12-berenim'in arkadaşı ve kızı (3 yaş)
13-dasgdelen ve tuana (2,5 yaş)
14-psychomom'un arkadaşları ( kaç kişi ve çocuk yaşları??)
15-ozgurnur ve salih (2,5 yaş)
16-medona ve naz (2,5 yaş)

ekledim medona:)) 

12/20/2011 15:38:00

Peyıbal acıkcası sız boyle anlattıkca benımde ıyıce merakım arttı bu etkınlık ve odeyecegımız ucret sadece tek bır seferlık yapılacak bır etkınlık ıcınmı olacak?bana bıraz detay verırsen cok sevınırım.sımdıden tsk ler sevgıyle kalın.

12/20/2011 16:50:00

ayyy,
ayyy durun beni de bekleyin ayol....
aynı tuğçe gibi, o zamana kadar doğurmazsam o eğlence arasında zıplarken bebeğin çıkacağı kesin..

bennuyu o kadar miniminnacikken kimseye bırakmadığım için akıbetimiz nasıl olur bilemiyorum. ama gelmeyi veya bennuyu bir sekilde ortamda bulundurmaya çalışacağım..

bana yani belki yazın, hatta çok istiyor diye de not alın.. :))

12/20/2011 18:47:00

merhabalar,  2.5 yaşındaki kızım İda Mihre ile bende katılmak istiyorum. çok güzel bir aktivite gerçekten, emeğinize sağlık.  bizide listeye eklerseniz sevinirim:)

12/20/2011 19:14:00

yaw kambersiz düğün olur mu...neden benim haberim yok...aşkolun kızlar yaaa insan bir bahseder o kadar görüşüyoruz...Lİsteye çınar ve ben de girmek istiyoruz..listeye kasıtlı  eklemedim peyibalım kontrolsüz olmasın diye

12/21/2011 07:46:00

aaaa ben bu grubu niye görmemişim. İş güç koşuşturması bana belli olmuyor böyle şeylerde beni bir telefonla dürtün:) vveee tabiiki geliriz. Birkaç tanıdık otelle bizde konuşalım mı Pınar? rixos tanıdık 3 ve 5 yaşında 2 de oğulları var mesela:)

12/21/2011 07:47:00

bu aradan etraftan katılmak isteyecek arkadaşlar olacaktır ama sayıya dikkat etmemiz lazım sanırım Can'ın arkadaşlarına haber vereyim mi?

12/21/2011 08:15:00

KATILMAK İSTEYENLER

1-peyibal ve efe (3,5 yaş)
2-gmzalp ve alp ( 2 yaş)
3-codid ve teo can (8 ay)
4-busra ve sıla (5 yaş) *** kesin değil
5-ilal ve eylül peri (3 yaş) *** kesin değil
6-aylanaz ve naz (2,5 yaş)
7-psychomom ve ada ( 15 ay)
8-yasea ve deniz (3,5 yaş)
9-yesilanne ve tenten (2,5 yaş)
10-ysmn ve gazihan (3 yaş)
11-berenim ve beren (2,5 yaş)
12-berenim'in arkadaşı ve kızı (3 yaş)
13-dasgdelen ve tuana (2,5 yaş)
14-psychomom'un arkadaşları ( kaç kişi ve çocuk yaşları??)
15-ozgurnur ve salih (2,5 yaş)
16-medona ve naz (2,5 yaş)
17-gamzeveakad  ve akad (3,5 yaş) *** kesin değil
18-misscapt ve bennu (3,5 yaş) ***kesin değil
19-mihre ve ida mihre (2,5 yaş)
20-feyzan71 ve hasan çınar (3 yaş)
21-becanim ve ela (4 yaş) ***kesin değil
22-hande ve can (3,5 yaş)
23-berk99 ve berk ( 3 yaş)
24-mugeum ve rüya ( 3 yaş)

Arkadaşlar Serkan Bey'le konuştum, bizim için bir program hazırlayacak ve burdan paylaşacağız.Kendisi de Antalya'ya kadar gelmişken 1 saatte herşeyi bitirip gitmek istemiyor.
İlk çalışmamız olacağı için öncelikle hepberaber  olacağız ve grubun dinamiklerine göre kendisi bizi yönlendirecek.Bakarsınız müptelası oluruz, her ay toplanıp müzik yaparız , Serkan Bey de gelir:))))

Çalışmanın yapılacağı mekan konusunda Serkan Bey'in yine sanatçı bir arkadaşı ile görüşeceğim ve umarım bize yardımı olacak:))

psycho, arkadaşlarından haber var mı, katılmak isteyenlerin listesini kesinleştirip ona göre bir ücretlendirme yapmamız gerekiyor.

Şunu da açıklamam lazım; biliyorsunuz ben de sizler gibi Nurturia kullanıcısı bir anneyim ve bu çalışma bizler için ticari amaç(kâr amacı) güdülmeyen ,tamamıyla çocuklarımızın eğlenmesine-öğrenmesine hizmet edecek bir çalışma.Amacımız işin maliyetini paylaşmak, o nedenle sayımız ne kadar çok olursa kişi başı ödeyeceğimiz rakam da o kadar düşük olacaktır.Sabit gider kalemlerimiz var ki bunlar; Serkan Bey'in çalışma ücreti, ulaşım ücreti ve çalışma mekanı için ödenecek ücret.İlk başta konaklama konusu da maliyetti ancak Serkan Bey Antalya'da yaşayan arkadaşlarında kalacağını paylaşmıştı ve konaklama konusu bu şekilde çözüldü.

gamzecim umarım açıklayıcı olmuştur, dediğim gibi kişi başı ücreti grubun sayısı belirleyecek.

misscapt ve tuğçe ; sizin için kapıda ambulansı hazır tutarız :))))

mihre, hem eğleniriz hem de tanışmış oluruz.

feyzan koptum :)))) hakkaten , o kadar biraraya geliniyor hiç bu konuya sıra gelmiyor çocuklardan :)))) zaten o yüzden hem güncellememe hem de diğer konu başlıklarına link koydum duymayan kalmasın diye.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...