Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

Ynt: Davulumdan Masallar - Ritm Çalışması

12/24/2011 17:54:00

http://www.mutluanne.com/2011/12/gecen-cumartesi-davulumdan-masallar.html

bu linkteki arkadaş ist.çalışmaya katılmış paylaşayım dedim

12/26/2011 11:08:00

pazar olursa süper olur :)

12/26/2011 11:40:00

yazade hoşgeldin, gerçi bizde antalya'ya yerleşeli 2 ay oldu. lara'da mısınız? çarşamba günü e-bebek te birlikte olacağız, bekleriz

12/26/2011 15:04:00

yanlış yere yazmışımda prdnnn:)

12/26/2011 16:39:00

yazade, öncelikle bende bu gurupta yeniyim, yani çarşamba günü ilk defa tanışacağım arkadaşlarla. bildiğim kadar ile gurubumuz sık sık bir araya geliyor. ritm çalışmasını peyilbal arkadaşımız ayarlıyor 
bu arada larada yansıma kindyroo adında bir okula gidiyoruz kızımla, haftada 2 gün birer saat, anne-baba-çocuk okulu, yani kızımızla birlikte ailece kaliteli zaman geçirebiliyoruz. hatta yarında yeniyıl eğlencemiz var.  çarşamba sizde gelirseniz tanışırız, görüşmek dileği ile...

12/26/2011 16:51:00

yazade burda da kızınızın yaşına göre bı çok etkınlık var,oyun grupları,ritm,müzık çalışmalar ıvs. bu hafta 16.aylık kızımı haftada 3 gün yarım gün oyun grubuna başlatıcam mesela
  konyaaltının neresındesın??ben öğrtmenevlerı cıvarındayım,etkınlık konusunda haberleşebılırız....bu arada hoşgeldınızazade ve  tüm yenı arkadaşlar...

12/26/2011 17:07:00

yazade merhaba, mesajına cevap yazdım :))

mugeum, tamamdır pazar grubuna ekledim.

1-2 gün içinde herşey şekillenmiş olacak, tüm detayları ve programı sizlerle paylaşacağım arkadaşlar.

12/26/2011 17:09:00

ben de cevap beklıyorum pınar,yenı okudum tüm yazılanları,katılabıleceklerın detaylarını atıcam bugün yarın..

12/26/2011 17:11:00

tamam denizcim, haberleşiriz.

12/27/2011 14:32:00

Bu aralar çocuklarınızla ilgili en çok ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz??? Çocuklarınız nelerden hoşlanır, korkuları var mıdır??? Kiminin okul fobisi oluyor kiminin başka başka takıntıları,dertleri.Biraz sorunlarımızı da paylaşırsak çalışmalarda bu konuları odak alabiliriz, hem eğlence hem de sorun çözme birarada:)))

Mesela '' okul tatil mi???''   '' bugün okul yok dimi anne/baba? ''    bir Efe klasiğidir:)))Her sabah aynı şeyleri başa sarıp sarıp tekrarlar.Ama bütün derdi anne-baba kaprisi yapmaktır, akşam okuldan eve çok mutlu döner.Bunun yanında 3-4 yaşın tipik özelliklerini de çok yoğun yaşar.İnatlaşma,tutturma, ağlama,kapris yapma, benim dediğim olacak krizleri.
Bir yerden  yada bir arkadaşından ayrılması her seferinde olay olur.Bütün günü beraber geçirmiş,çok eğlenmiş olsa bile akşam olup da eve gitme vakti gelince arkadaşından ayrılmamak için kıyameti koparır.Bu haftasonu yaşadığımız aynı tür bir durumda 2 saat kesintisiz ağlayabildi :))Tabi anlatması kolay da yaşarken epey stresli oluyoruz ; benim de eşimin de sınırlarını epey zorluyor.Peki siz, benzer durumlarda mısınız???

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...