Calisan anneler

<123>

Ynt: Calisan anneler

02/10/2011 09:41:00

Efsundemir, umarim ikiniz de cabuk alisirsiniz. Ben de 5de biten bir mesaim olsun isterdim. 2 gundur eve gec gidiyorum. 12 ve 10! Oglumu sadece sabahlari 1-1.5 saat goruyorum. Ama merak etme, haftasonu acisi cikiyor :)

02/10/2011 11:21:00

selencat, ayyy canım benim yaaa sabahları 1-1.5 saatmi,çok az.sen şimdi böyle söyleyince yazdıklarımdan utandım:( ama şunu çok iyi biliyoruz ki biz onların geleceği ve mutluluğu için çalışıyoruz, öyle değil mi!

02/10/2011 11:34:00

Efsundemir, ben çalışmaktan şikayetçi değilim aslında. Tabi ki onun için çalışıyorum ama kendim için de çalışıyorum. Ben çalışmayınca ben olmuyorum. Sadece keşke daha çok görüşebilsek. Normalde sabah 1.5-2 saat akşam da 1 saat görüşüyoruz. Ama benim biraz yoğun ve belirsiz bir işim olduğu için bazen böyle günler oluyor. Neyse ki eşim evde çalışıyor, ortalama üç günde bir 3-4 saat çıkıp dönüyor. Anne ortada yok ama baba var, oğlum sadece bakıcıyla büyümemiş oluyor.

02/10/2011 13:03:00

selencat,problem yok o zaman, sonuçta babayla birlikte,zaten duymuşsundur erkek çocuklar babayı rol model alıyor.umarım babanız iyi bir modeldir..:) sevgiler...

02/10/2011 13:10:00

Babasi cok guzel oynuyor ama heeeerseye izin veriyor ki bu zaten en buyuk gerginlik konusu :) oglum zaten bana degil ona duskun.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...