haziran anneleri,bebeklerimizin doğum tarihi nedir?

Ynt: haziran anneleri,bebeklerimizin doğum tarihi nedir?

06/12/2011 19:48:00

çok teşekkürler pınar. biz de malesef hastalıkla boğusuyoruz haftalardır. dogumgunumuzu bile buruk kutladık. fotoyu da bu nedenle yukleyemedım kusuruma bakmayın. fiziksel toparlanmayı bıle beceremedık moralımı hıc sormayım...

06/12/2011 19:55:00

çok geçmiş olsun ya:((( bir an önce hepsi yoluna girer inşallah. bozma moralini. daha çok hasta olacak bu kuzular.

06/17/2011 14:57:00

28,06,2010

06/18/2011 11:34:00

06/18/2011 11:36:00

Sevgili Bartu Can ve tatlı annesine gönderdikleri güzel hediyemiz için; sevgili Pınar'a da bu güzel organizasyon ve bir anlık gülücükleri için neler vermeyeceğimiz kuzularımızı böylesine mutlu etmemizi vesile olduğu için çoooook teşekkür eder, gecikme için tekrar özür dileriz. Bu arada haziran geldi ve doğumgünleri de bir bir kutlanmaya başladı, hepimizin "iyi ki doğurdum günleri" de kutlu olsun anneler :))

06/20/2011 09:50:00

ayyy ne güzel:)) evet ya tüm bebelerin doğum günü kutlu olsun. hepsini öpüyorum.

07/06/2011 21:04:00

merhaba herkese, öncelikle resimleri bir türlü yükleyemedim ama sonunda bu işi becerip resimleri yüklediğim için çok mutluyum. Misile Elbise ve hatıra anahtarlığı fikri için çook teşekkür ediyoruz kızımla :)
tekrar bütün bebişlerimizin doğum günü kutlu olsun allah hepsine uzun ömürler versin.

mer

07/06/2011 21:42:00

sevgili yağmur ve cici annesi burcin, gecenin bu saatinde nette olmamın en büyük ödülünü verdiniz :)) güle güle giysin cicisini. tüm bebişlerimiz sağlıklı mutlu büyüsünler inşallah. ( Bu arada burcin sizden sonra 2 arkadasıma daha yaptırdım anahtarlıktan gelişme var, kendime de yaptırayım dedim ki geleni bir görsen, t-shırt degıl panco yanlar acık geldi !!!)

07/07/2011 05:07:00

Cok yakismis yagmur kuzusuna. Resimler icin cok saol burcin.bende cok mutlu oldum

09/08/2011 20:55:00

kuzey 11/06/2010

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 haziran doğan bebekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...